Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek-e vegetáriánus...

Thunderstruck kérdése:

Léteznek-e vegetáriánus vámpírok, és elementálok?

Figyelt kérdés
Léteznek-e olyan vámpírok, amik zöldségeket esznek, emberek helyett pl répát,mamiókagyökeret, vagy elementálokat? Ha igen, akkor milyen fajta elementálok léteznek, hogyan lehet őket termeszteni?

2016. ápr. 13. 07:33
 1/9 goldenfenrir válasza:

igen léteznek vega vámpirok a nagy is az fekete köpenyt szokott magára ölteni aminek vörös a belseje, és csak 4foga van 2fent 2alul és vörös a szeme mikor reggel felkel és mikor eszi a répet szürcsöli mint ha a vért inná

hmm lehet elkéne kerülnöm a nagyit!

2016. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
Nem répát esznek, hanem céklalevet isznak és zöldségesek vérét szívják.
2016. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csatrad ***** válasza:

A vega vampir növény evő lények vérét issza.

Zöldség elemental meg nincs, mert az elemental csak 1 valamibol lehet nem tobb komplex dologbol ami egy noveny.

2016. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vámpírokat egy jobbfajta elementál mint a szärt, úgy löki fel, ne termessz elementált étkezési célokra.
2016. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én csak embert eszek
2016. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyne léteznének!

A vegetáriánus vámpírok életbentertó fő eledelei a vérnarancs és a vérszilva.

2016. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod a vámpírok egy kicsit eltérnek ettől. Amit ti vámpirizmusnak neveztek nem más mint valójában egy nagyon ritka betegség. Nem tudom a részleteket mert nem vagyok se orvos se biológia szakértő. A lényeg az hogy a vírus hatására a szervek valami fontos anyagból kevesebbet termelnek, így a vérkeringés megapad. Ettől elfehérednek, illetve a bőr hidratálása rosszabbodik és könnyen megégnek a naptól is nyáron (kicsit túlozva ismerős nem). Sokszor el is ájulnak ezek az emberek. Az anyagcsere annyira lelassul hogy sokszor az öregedésüket tényleg lassabbak láthatjuk több tíz évnyi megfigyelés után. A középkorban volt divat más vérének ivásával kezelni ezt átmenetileg. Ma már vannak jobb verziók is az anyag kémiai előállítására. De sokszor enélkül nem is élik túl a betegségben szenvedők. Ma már injekciókkal vagy durva esetekben infúzióval simán elélnek közöttünk. Rengetegszer már függőségük van az adott szerre. A betegség fertőző, de nagyon nehezen terjed, és nagyon ritka. Legtöbb esetben az immun rendszer rég legyőzi mielőtt kialakulhatna. Ez azért érdekes, mert csak az eleve gyenge szervezettel rendelkező emberekben tud kialakulni.

Amúgy fogalmam sincs miről beszélek. Amennyire én tudom a vámpírok csak arra jók hogyha valakiről bebizonyítod hogy az akkor legálisan megölheted és felgyújthatod a házát. Csak pár száz évvel ezelőtt kellet volna élni ehez.

2016. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Porfíria
2016. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Trollkérdéshez ilyen hosszú szöveget begépelni...
2016. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!