Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez az cikk igaz?...

Szerintetek ez az cikk igaz? (Lent link)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé megijedtem. A barátnőmnek 1 kivételével az összes jel megvolt. Szerintetek mennyire igaz ez??



2016. máj. 18. 18:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*a cikk
2016. máj. 18. 18:12
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem léteznek szellemek. Ezt a hülyeséget még az őskorban találták ki a nem túl magas intelligenciájú emberek, azokra az egyszerű dolgokra amiket nem tudtak megmagyarázni. Ha értenél a fizikához, tudnád, hogy mindenre van ésszerű magyarázat, csak ezt az egyszerű ember képtelen felfogni, és gondolkodás helyett inkább bemagyarázza magának a sok f...ságot ami már évszázadok óta sem megy ki a divatból. 13 évesek vagytok mi?
2016. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis hát gondolom nincs itt szó semmilyen barátnőről, te képzelted be magadnak ezeket a kobolmányokat, csak nem akarod hogy hülyének nézzenek.
2016. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a lista tipikus. Ha hiszel a szellemekben, akkor bemagyarázhatod magadnak, hogy ezeket a "jelenségeket" szellem okozza.
2016. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem be semmit, és 14-ek vagyunk. És képzeljétek nem vagyok buta, se hülye, 5-ös vagyok fizikából, és tisztában vagyok azzal, hogy ez egy kitalált dolog, és nem léteznek szellemek. Csak kicsit meginogtam és megijedtem. Ez nem bűn, és nem ok arra hogy így leszóljatok. Normálisan is meg lehet mondani hogy szerintetek hülyeség.
2016. máj. 18. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Huhuhuhuhuuuu 14-ek. Én kérek elnézést, az jóval több mint a 13. :D

A fizika alatt meg nyilván nem az általános- és középiskolás tutyimutyit értettem, hanem a valódi, komoly fizikát :)

2016. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha meg tisztában lennél azzal, hogy nem léteznek, akkor nem ijedtél volna meg :)
2016. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit ironizálsz, én csak közöltem a korom. És már ne is haragudj, de te is voltál általános iskolás és ugyanazt a "tutyimutyit" tanultad. Majd ha annyi idős leszek mint te, én is megfogom tanulni, és megérteni az igazi komoly fizikát...

Nem tudom mi baj van azzal, ha egy kamasz lány feltesz egy kérdést, mert elbizonytalanodott valamiben. Nem kell leszólni meg kiironizálni egyszerre az 'érett felnőtteknek'.

2016. máj. 18. 20:45
 9/13 anonim válasza:
Kedves kérdező, és többiek, léteznek szellemek, én is láttam szellemet, csak elsőnek azt hittem hogy egy ember járkál a kertünkben,utánna goldolkoztam hogy éjjel 11 kor nem lehet nálunk senki és nem tűnik el hirtelen.A barátom azután macsknkat látta és oda akarta hívni megsimogatni, de rájött, hogy akkor már 2 hónapja, hogy elpusztult a cicánk, szóval ennyit a szellemekről. a szomszédban meg démont láttak , legalább is szerintem mert azt mondta hogy ott ált fölötte és amikor egy olvasót tartott magánál már eltünt.
2016. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%
Nem akarok állástfoglalni a témában , döntsd el magad de ajánlom figyelmedbe a "Paranoral aktivity" összes részét az egy igen komoly tényekkel és hiteles videófelvételekkel alátámasztott tanulmánysorozat, megtörtént események szolgálnak az alapjául
2016. máj. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!