Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez az cikk igaz?...

Szerintetek ez az cikk igaz? (Lent link)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé megijedtem. A barátnőmnek 1 kivételével az összes jel megvolt. Szerintetek mennyire igaz ez??



2016. máj. 18. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A cikk IGAZ, hiszen megjelent.

A TARTALMA nem igaz!

2016. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mikicsirke123 válasza:
szerintem igaz én paranormális kutato vagyok régóta figyelem ezeket a jelenségetek és igen lehetséges énis jártam igy és be is jött mer a házban tényleg volt egy szellem...és az nem is akárki volt...a megboldogult nagyapám szelleme vigyázott rám 7 évig mig el nem költöztem bátyámnál is volt ilyen jelenség őt viszont a magzati korban meghalt ikre követte
2016. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni hogy léteznek e. elgondolkodtató ugyan. Viszont tudományosan nem bizonyított, így az emberek nem hisznek benne. De ugyanakkor az sem bizonyított tudományosan hogy nem léteznek. Szóval bármi lehetséges.


A szellemeket Hollywood jól felfújta, ahogy az összes többi témát, legyen az háborús, politikai, tudományos. Mindenből pénzt csinál, és az emberek agyát átmossa. Aztán az ember átformálódik, mert az általa megnézett film átalakítja a gondolkozásmódját.

2016. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!