Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem merek a szobamban aludni,...

Nem merek a szobamban aludni, lenni, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tisztazzuk,hogy Nem vagyok kattant valamilyen szinten hiszek a tulvilagban a spiritualis dolgokban.. probalok ra ertelmes logikus magyarazatot keresni de nem talaltam ra.Kezdem a legelejen.. volt 1 honapja egy 2 lepcsos almom(alom az alomban) amit hosszu lenne elmeselnem, de a lenyeg, hogy a vegen egy valami megkerdezte "Miert felsz tolem ?" Ekkor felebredtem nagyon megijedtem. Ezek a fura dolgok mostanaban kezdtek el felerosodni.

A szobamban minden este ropogasok kattogasok reccsenesek hallhatoak eleg eszreveheto modon (hangosan)

2 napja filmeztem baratommal es ekozben - mind ketten lattuk ezt -

A levegoben 1 pillanatra kekes feher szinu elegge fenyes fenycsova villant meg, nem tudom jobban jellemezni,nem lehetett auto nem a falra volt ravetulve a levegoben volt.

A kovetkezo eszrevetelem 1 napja volt baratommal skypoltam es amikor mentem volna aludni a szamitogepben visszatukrozodve szinten ez a feher kekes szinu dolog volt, lenyegesen lassabban haladt el a hatam mogott mint elozo nap, nagysagra egy kezilabda meretunek mondanam. Ledermedtem amikor lattam.. es a szivveresem ugy felgyorsult mintha futottam volna 2 kort. A szobamban (ami regen egyebkent padlas volt) 4 lampa volt felkapcsolva, a gomb formaju valaminek elegge fenyesnek kellett lennie ahhoz, hogy en ezt tisztan lassam a kepernyon (tehat ugy gondolom hogy ez ennek a valaminek a sajat fenye volt)

Nem voltam hajlando ezek utan ott aludni,szoval lecuccoltam a kanapera es miutan nagy nehezen elaludtam azt almodtam,hogy kiabalni probalok a kanapen de nem jon ki hang a szamon es mozogni se tudok. Soha nem almodtam meg ilyet.

Ez pedig egy regebbi dolog.. 7 eve elpusztult a kiskutyam,setaltattam es kozben kapta el egy oriasi kutya a szomszedunkkal ilyen testver vagy iker szeru hazunk van, a haz falai osszeernek a teraszok is egymas mellett vannak amikor kimentunk elmeselni ezt a kutyusrol,beszelgetes kozben -tavasz volt, es makulatlan ido..- tehat gomvillamra nem gondolunk. Szinten ilyen kezilabda focilabda nagysagu kekes feher fenyu gomb elment lassan a haz felett afelol ahol az eset tortent es eltunt a kert felett ahol ellett temetve szegeny. Mai napig nem tudjuk, csak sejtjuk, hogy mi volt az, a lelke, es talan igy bucsuzott el tolunk..

Ez utobbi csak egy hasonlat volt a jelensegre amit tapasztaltam.

Az utolso ami kb 15 perce tortent.. felmentem a szobaba pihenni bekapcsoltam a zenet a hifin, lefekudtem, elaludtam,arra keltem,hogy anyukam szolitgat hogy mi ez.. kapcsoljam ki. Nagyon hangosan sistergett ugy mint amikor nincs adas... en erre felsem keltem... ezelott soha nem csinalt ilyet persze ez felfoghato elektronikus hibanak is.. de annyira osszecsengenek a dolgok.

Szuleimmel elek egyutt, 20 eves sportolo lany vagyok a felso szintet szuleim az also szintet apukam agarol nagymamek epitettek.

Segitsetek,volt mar hasonlo helyzet valakivel Ha igen, mit tett? Lehet hinni a taltosoknak?



2016. máj. 22. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gömb lehetett angyal is, de szellem is. Egyiktől sem kell félned. Az álmod valószínűleg alvásparalízis volt. :)
2016. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félned.

Ha rossz szándékú lenne az őrangyalod már összecsengette volna az angyal TEKet.


vannak olyan hogy a 3d-be épp csak átlóg valami a 4dből.

de vagy figyel vagy jószándékékú és figyel.

2016. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De eddig nem lattam csak ereztem a jelenletet van valami jelentosege,hogy most mutogatja magat ?
2016. máj. 22. 23:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszt varok ha ez veled tortenne te sem lennel nyugodt. Aki tud esetleg megbizhato szakertot megadna az elerhetoseget ?
2016. máj. 23. 01:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Elsonek masodiknak koszonom ! Igen gondoltam ha fenyes nem lehet gond engem az ijesztett meg, hogy ilyen egyaltalan van,letezik. Nem tudom eldonteni,hogy elkepeszto vagy borzaszto
2016. máj. 23. 01:31
 6/16 Blaster123 ***** válasza:
Alvásparalízised lehetett. Előfordulhat attól, hogy rendkívül fáradtan fekszel le háton aludva, vagy sokat stresszelsz.Egyszer már velem is előfordult. Csak az agyad szórakozik ilyenkor.
2016. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendben, a ket alom tegyuk fel pipa,es akkor az amit nem almodtunk?
2016. máj. 23. 08:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Általában minden spirituális dolog elképesztő, lehet jó és rossz, attól függ honnan nézed. Szerintem ez a világ egyik legjobb dolga ha megmutatják magukat, mert ezek szerint vagy dolgod van velük vagy csak nagyon bevállalósak és nem félnek az embertől. Pár évtizede még nagyon ritkán fordult elő, hogy "hétköznapi embernek" (itt azt értem aki nem foglalkozik ezotériával) megmutatkozzon egy szellem vagy angyal. Első voltam. :)
2016. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 homo ludensz ***** válasza:
Legelőször nyugodj meg. Másodszor azzal tisztába kell lenned hogy a segítő angyalok csak kérésre mutatkoznak meg valamilyen formában. Az ártó lényeknek /szellemeknek/ ahhoz hogy materializálódjanak óriási energia koncentrátumra van szükségük. Ebből következik hogy minél gyengébbek találnak mentálisan annál könnyeben kinyerik belőled az életenergiát és előbb utóbb megbetegszel. A táltosokhoz még nem volt szerencsém(mágiát tanulgattam).
2016. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Legoman ***** válasza:

Amikor a kanapén álmodtál az nem alvásparalízis, sőt nem is lehetne, mert akkor ébren van az ember, és vannak tünetei is, amikből könnyedén meg lehet állapítani. Az csak egy álom volt, mivel egész sokat átélsz ilyen dolgokat naponta, és elég intenzíven hatnak rád.


A sztorid elején írtad, hogy álmodban kérdeztek téged, és utána váltak gyakoribbá a történések.

Erre csak azt tudom javasolni, hogy beszélgess a lénnyel, kérdezd meg, hogy ki ő, kérd meg, hogy meséljen magáról. Kérd meg arra is, hogy mielőtt belép a szobádba kopogjon előtte, és ha megengeded neki, csak akkor jöjjön be. Ebből tudni fogod, hogy hol van, ha nem látod, és nem kell találgatnod, hogy most merre lehet, mert vagy a szobádban van, vagy a szobán kívül. Több választás nem nagyon van.

Semmit nem zárok ki, de ideje lenne megismerni, hogy ki vagy mi áll ezeknek a dolgoknak a hátterében.

2016. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!