Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ugy erzem megszallt valami...

Ugy erzem megszallt valami nagyon nem vagyok jol mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés
olyan mintha lenne bennem valaki aki belulrol kinoz gyotor nem hagyja hogy elorebb jussak az eletben nem akarja h boldog legyek gonosz gyotor, allandoan lelkifurdalasom van vagy nem tom mi ez belulrol pusztit el pedig tanfolyamra kellene mennem h jobb legyen de belulrol bant, azt akarja h ne menjek imadkozzak istenhez h vedjen meg? es hogy kell jol imadkozni?

2016. aug. 6. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Állj le az LSD-vel!
2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
semmi nem szedek vagy megszallt valami vagy megkattantam😢
2016. aug. 6. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre való a pszichológus.
2016. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
voltam egynel nem lett jobb, meg mi lesz ha bezarnak elmegyogyintezetbe?
2016. aug. 6. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

"voltam egynel nem lett jobb, meg mi lesz ha bezarnak elmegyogyintezetbe?"


Kényszerrel csak azokat zárják be, akik ön- vagy közveszélyesek (inkább az utóbbi). Igazából csak te segíthetsz magadon túllépni ezt a problémát - a pszichológus arra jó, hogy ebben segítsen. Azt ne várd, hogy most itt tudunk neked olyat mondani, hogy "vegyél fel egy rózsaszín keresztet, és egyik pillanatról a másikra megoldódnak a problémáid". Egyébként ha meg szakember nem tud segíteni, a laikusok még kisebb eséllyel tudnának.

2016. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a pszichológus nem tud segíteni, marad a pszichiáter, aki a követendő gyakorlatok mellett felírja a szükséges gyógyszereket. Nem szégyen igénybe venni a segítségüket, hiszen saját (lelki) egészséged a tét!
2016. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hallod, én nem hiszek istenben, nem imádkozom hozzá és érdekes módon nem láttam még sohasem szellemet, vagy démont,pedig lett volna már rá alkalom, mikor éjfél után bemászkáltam unalomból a temetőbe, szellemet idéztem, még anno sátánista szertartást is csináltam és sehol semmi. Bújj ki a kis álomvilágodból, és térj észhez. Nem szállt meg téged semmi, legfeljebb valami mentális problémád van, talán depresszió, talán paranoia.
2016. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szállt meg semmi. Ez nem így megy... Nem mondom, hogy depressziós vagy, mert az nem ilyen, de valami komoly lelki problémád van. Nem kell okvetlenül imádkozni, főleg ha nem is hiszel Istenben. Visszatérve a lelki problémádra: az lehet a probléma, hogy sok olyan dologgal próbálkoztál már, ami nem sikerült. Az ilyen nagyon megviseli az embert, lehet, hogy érzékeny vagy és ilyen "durván" jön ki rajtad a stressz, ami a kudarcokból fakad.


De azért nesze egy ördögűző szöveg (SPN):

Exorcisamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congre gatio, et secta diabolica. Ergo, draco maledicte, ecclesiam tuam securi tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos!

2016. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
depressziom is van sajnos elni sincs kedvem sose mindig car kedvem van es semmihez nincs mar kedvem az eletben
2016. aug. 9. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz vicc nelkul. Ha "meg lennel szallva" akkor te el lennel zarva es o iranyitana, de igy felvetul a skizofrenia.
2016. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!