Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállt egy démon?

Megszállt egy démon?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek hülyének, hogy ilyen kérdést teszek fel, de már nem tudok másra gondolni.

Az egész februárban kezdődött, ott elhatároztam hogy nem fogok többet hinni Istenben, megtagadtam a létezését. Erre két héttel utána kezdődött ez az egész rossz állapot. Gonosz, agresszív gondolatokkal kezdődött, állandóan rosszakat kívánok másoknak, van hogy másoknak a halálát. Tökre szégyellem, mert ezek nem is az én gondolataim. Nagyon erős szorongást váltanak ki ezek a gondolatok.

Aztán elkezdtem szorongani, nagyon rossz kedvem volt minden nap, napról napra rosszabb. Majd elkezdtek májusban jönni fizikai tünetek is, állandó gyomorfájdalom, álmatlanság stb.

Voltam pszichológusnál, orvosnál stb és semmit nem tudnak mondani. De engem tönkretesz ez az állapot. Kíváncsiságból rákerestem, hogy milyen egy démoni megszállás és teljesen illik rám. Soha nem hittem ezekben, Istenben csak a neveltetésemből adódóan hittem, de azon kívűl semmiben, semmi ilyen ezoterikus dologban. De most orvosi diagnózis nélkül, ebben az állapotban ezt tartom a legvalószínűbbnek, és nagyon meg vagyok ijedve.

Most komolyan, mit tegyek? Paphoz menjek vagy mi?



2016. jún. 30. 01:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Zarándokolj el egy szent helyre, minimális felszereléssel és nem autóval, hanem úgy, hogy megterhelő legyen, ha lehet gyalog.
2016. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet vissza kéne térned a hithez, hogy van Isten? Talán nem kellett volna megtagadnod?
2016. jún. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
#2 ennek nem Istenhez van köze. Hitet így nem lehet elnyerni, hogy ja ha fáj a hasam, akkor van Isten.
2016. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
3-as, de lehet ,hogy az egy jel, hogy azért fáj a hasad, mert rájössz jobb volt akkor mikor hittél benne. És ha újra hinnél,lehet nem fájna.
2016. jún. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, régen abba kellett hagynom a dobolást, mert gyenge volt a kezem, és folyamatosan ínhüvely-gyulladást kaptam.

Áttértem a gitárra. Minden jó volt, míg el nem érkeztünk a barrés akkordokhoz. Nagyon meg kell őket szorítani, újra megfájdult a kezem.

Ennek 4 éve. Azóta megerősödtem rég, a szorításom férfiasabb, mint a férjemé :)

De a félelem maradt. Ha barréznom kell, pár pillanat alatt lezsibbad a kezem, pedig orvosilag semmi baja nincsen. Sima pszichoszomatikus tünet, bebeszélem magamnak, hogy fájni fog, és persze fáj is.

Hogy miért mondom ezt el neked? Mert ugyanezt csinálod.

Lehet, hogy úgy gondolod, nem hiszel Istenben, de azzal, hogy hátat fordítottál neki, tudat alatt biztos voltál benne, hogy szabad utat adsz a gonosznak.

A tudatalattid játszott csak veled a "gonosz gondolataiddal", az utána lévő szorongás már természetes, a fizikai tüneteid mind stresszre, pánikra utalnak.

Én teljesen semleges vagyok a természetfeletti témákban, nem hiszem őket, de nem is tagadom. Abban az egyben viszont teljesen biztos vagyok, hogy ha megszállna egy démon, kicsit komolyabb dolgokra késztetne, mint egy enyhe pánikroham :)


A megoldás a neveltetésedben gyökerezik egyébként, ott ül a tudatod mélyén, hogy rossz dolgot csináltál. Ha erre nem jött rá a pszichiáter, vagy nem mondtál neki eleget, vagy iszonyatosan nagy kókler.

2016. jún. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Illetve pszichológus, elnézést.

Bár az súlyosbítja a helyzetet, mivel nem dolgoznak gyógyszerrel, nekik kéne jobban érteniük, hogyan "működik" az ember, különben minek vannak?

2016. jún. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
hígagyú...
2016. jún. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Drága Mennyei Atyám ! Tisztisd meg a kérdező gondolatait.Szabadujon meg a negativ gondolatoktól,és félelmektől.Ma este had aludjon nyugodtan.Újjitsd meg őt testileg,és lelkileg.Tiéd az orszzág a hatalom,és a dicsőség mindőröké Ámen !
2016. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

hány éves vagy? 14-20?

nem azért kérdezem mert kritizálni akarlak hanem mert lehet hasonló helyzetben vagyunk, jó lenne ha lenne valaki aki megérti :S

2016. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

önts magadra szentelt vizet. ha fizikailag fáj,akkor démon szállt meg.

ha nem,akkor ajánlok egy pszichológust akivel tudsz ezekről beszélni. amúgy azzal,hogy nem hiszel Istenben, nem követsz el bűnt, ne ostorozd magad miatta..látszik az írásodból,hogy úgy érzed rosszat teszel ezzel. egyébként meg nem kell teljesen ateistának lenni. én sem járok templomba,megkeresztelve sem vagyok. de mégis hiszek dolgokban (Istennel kapcsolatos). nem kell mély hívőnek lenni,de ha szerinted létezik Isten,akkor ne tagadd le. mert nekem a leírásból tényleg az jön le,hogy hiszel benne,csak a neveltetésed miatt próbálod letagadni.

2016. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!