Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet idéztünk lehet...

Szellemet idéztünk lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
12 vagyok, osztálykirándulás előtt az egyik osztálytársam elkezdett charli charlizni. Többen odamentünk nézni. Én is. Ő kérdezett, ez a fiú neg egy másik lány. Én nem beszéltem, de mindig ifenre ment a ceruza. Nagyon félek hogy lesz valami következménye a jövőben. Itt gyakorin sokat lehet olvasni ilyeneket, én hiszek a szellemekben. Szerintetek lesz valami bajom tőle? Kísérteni fognak vagy ilyebek? Mondom én csak néztem. Amúgy ki ez a charlj? Az idézés időpontja: 2016.06.02
2016. aug. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát, a szellemek csak nem-szkeptikusokat támadnak, szóval... óvakodj!
2016. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ki ez a charlj?"

Ő az, akit most "trendi" idézni.

Nagytudású szellem, aki bárki nyelvén tud válaszolni, sőt, az "Itt vagy?" kérdésre is tudja a "Nem" választ adni.

.

Nem tartom valószinűnek, hogy kisérteni fog, az

2016. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az én hibám...

.

Nem tartom valószinűnek, hogy kisérteni fog, azon egyszerű ok miatt, mert annyian idézik, hogy kisértésre már nem marad ideje!

2016. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a charli charli nem hiszem, hogy működik...

De mivel te nem vettél közvetlen részt az idézésen, semmiféleképp nem lehet bajod.

2016. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
O egy mexikoi demon, nem tartozik Satan uralma ala, nem erdemes vele szorakozni, hiszen barmi megtortenhet. Az idezes utan a ceruzakat es a papirt el kellene egetni, de ezt nagyon sokan elmulasztjak.
2016. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen démon? :O
2016. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden okkult dolog veszélyes, és arra gyúr, hogy elvessz és elkárhozz, és pokolra kerülj! - Egyedül Isten tud ebből megszabadítani, Jézus Krisztus kereszthalála által... - Ő kifizette minden bűnödért az árat, és csak el kell hogy fogadd az ő szabadítását... - A sátán és a csatlósai pont ez ellen dolgoznak, és azt akarják, hogy mindennel foglalkozzatok, pl okkult dolgokkal is, csak a lényeggel ne... - Az okkult dolgok ráadásul megnehezítenek, eltompítanak.... - Messziről kerüld ezeket!!! - És ha segítség kell, írj üzit nyugodtan!!!


Isten áldjon, és tegyen szabaddá benneteket, a Jézus nevében!!! AMEN

2016. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!