Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Macska vagy valami természet...

Macska vagy valami természet feletti lény?

Figyelt kérdés
Tegnap este jöttem haza és hirtelen észrevettem egy macska méretű fekete állatot, elsőnek azt hittem hogy ez csak egy ceca de utána eltűnt!Félek, lehet valami természetfeletti volt?

#szekrény #macska #UFO #gondolkodás #cica #bojler ingyen eladó #ceca negra #fél elem
2016. aug. 19. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cica volt. Hidd el, képesek pillanatok alatt elsurranni jó messzire. Bebújik egy bokorba oszt keresheted.
2016. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az egy ceca volt.

A cecák a Mirrmurr bolygóról kerültek ide a Földre és erősen hasonlitanak a mi macskáinkra.

2016. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
Szerintem le kéne àllnod a marizàssal!Amugy valoszínű egy cicuska volt!:)
2016. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh ha csak egy ceca akkor meg is nyugodtam, azok nem gonosz teremtmények.
2016. aug. 19. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

,,macska méretű, fekete állat''

=<> segítséééééég!!!

Na ne már!

Az nem lehet, hogy túl sok kísértetsztorit olvasol, ott ragad rád az ilyen szakszerű kifelyezésmód?

2016. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megtudtam hogy ez "csak" egy ceca volt, de lehetett volna valami rossz dolog is pl valami más.
2016. aug. 21. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!