Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Száz százalékig biztos vagyok...

Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy létezik "élet" a halált után. Van itt olyan aki ugyanígy gondolja, és megosztaná velem, hogy miért?

Figyelt kérdés
Mi történt veled, amiért megingathatatlanul tudod, hogy létezik élet a halál után?

2016. aug. 29. 11:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen nem tudom azt hinni, hogy a halál után a nagy semmi van. Azokra gondolok, akik igazságtalanul haltak meg pl. 15 évesen rákos lett stb. Aki előtt az egész élete ott volt még, de meghalt az csak úgy megszívta? Ezt nem tudom elfogadni. Én hiszek abban, hogy van igazság. Lennie kell.
2016. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Nem mondhatom meg másoknak, hogy mit higgyenek, de az elmúlt évek során bebizonyosodott számomra (többször is), hogy mi, élők nem vagyunk egyedül, a halottaknak pedig nem csak a föld jut a koporsófedélre.

Évekig hülyének néztem azokat, akik hittek a túlvilágban, a természetfeletti dolgokban, de ez mindenkinél csak addig van így, amíg be nem bizonyosodik, hogy létezik a másvilág.


Ha érdekel majd titeket, elmesélek pár velem történt esetet, de előtte még mindenképp szeretnék pár történetet hallani tőletek is!

Szerencsésnek érzem magam, hogy átélhettem ezeket a félelmetes történéseket, mert így már nyugodtan halok meg, ha majd eljön az időm.

2016. aug. 29. 11:28
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Én is így vagyok ezzel.

Meditálás alatt, sok dologra rá jön az ember.:)

2016. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
elemental, mesélj kérlek!
2016. aug. 29. 11:48
 5/35 anonim válasza:
83%
Nos, azzal kezdeném, hogy nem vagyok biztos benne. Nem hiszek semmiféle természetfelettiben, mennyben, pokolban (a klasszikus értelmezés szerint), ilyesmikben. Azonban nagyon szeretném hinni, hogy nem teljesen értelmetlen az életünk. Nem akarom hinni, hogy minden amit megtanulunk, tapasztalunk, megértünk, egyszercsak eltűnik a nagy semmibe, mintha sosem létezett volna. Persze át lehet adni ezt a tudást másoknak, és így tán fennmaradhat, de mégis a személyes tudás - nevezzük akár léleknek - akár jobb sorsot is érdemelhetne. Egyszer majd úgyis megtudjuk... (vagy nem) :D
2016. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%

minden amit érzékeltek azt az agyatok állitja elő, a meditálásos testkilépéses dolog, meg egyéb okosságok mind mind az agy műve. a halál beálltakor az agy még 3 4 percig aktiv, ezért a halálból újraélesztett emberek ezeket az agyi kivetüléseket látták.


légyszi ne meneküljetek a tudatlanságba a halál gondolata miatt.

2016. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer mindenki meghal. El fog pusztulni a föld. Ki fog halni az emberiség. Ha tényleg nincs semmi a halál után, akkor miért nem spóroljuk meg azt a tudomisén hány millió évet és nyírjuk ki magunkat most rögtön? Hiszen tökmindegy nem? Én azt mondom, hogy semmi nincs hiába. Az élet meg pláne nem.
2016. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
*Föld
2016. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanígy gondolom van élet a halalt után ne keress meg nem mondom el miért voltam a túloldalon tavaj
2016. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne.Velem nem történt semmi ilyesmi.
2016. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!