Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez már megint mi a fene?

Ez már megint mi a fene?

Figyelt kérdés
Újabban a macskáim nagyon furcsán viselkednek a szobámban. De csak itt sehol máshol a lakásban. Egyszer csak elkezdenek meredten bámulni és követnek a szemükkel egy pontot. Most is ezt csinálta előbb az egyik még nyávogott is hozzá de nem nekem mert ha nekem nyávog rám néz a pontnak nyávogott. Plusz amikor jöttem be a lakásba hétfőn éppen ajtó kinyit és beléptem aztán kulcsra zártam beszédet hallottam olyan fél suttogás szerűt meg csattanást a nappaliból.Be is köszöntem emiatt gondoltam anyám itthon van öreg női hang volt esetleg kicsit rekedtes féle de nem volt itthon senki öcsém vitték gólyatáborba aznap.Utána szobámba mentem tanultam a magán órámra az ajtó nyitva volt és egyszer csak bezárult de mielőtt bezárult le volt a kilincs hajtva rajta mint mikor bezárjak. Lehetett volna huzat elvégre tárva nyitva hagytam de az hogy a túróba hajtja le a kilincset? Amikor a huzat csapja be sose hajlott le a kilincs meg akkor eleve gyorsabban záródik be most meg nagyon lassan záródott be.Éjszaka amikor lefeküdtem tegnap aludni hirtelen nagyon hideg fuvallatot éreztem magam felett felkeltem az ágyból kimentem wcre egy ponton volt csak hideg az ágyam felett máshol nem de utána elmúlt. De egyébként egész nyáron hallottam ilyen fantom emberi beszédszerű hangokat néha főleg amikor egyedül voltam itthon. Egyszer azt hittem be is törtek mert hallottam tisztán suttogásszerű beszédet aztán csittegést és nyitva felejtettem a bejárati ajtót. De szerencsére nem tört be senki.Olyan is volt hogy hallottam hogy anya szólt és megkérdeztem mit akart erre mondta hogy egy szót sem szólt.Mi lehet ez? Zakkant meg nem vagyok tudtommal.

2016. aug. 31. 21:08
 1/6 Legoman ***** válasza:

Kitudod venni, hogy mit mond?

A hang, amit hallasz, az mit szokott mondani?

2016. szept. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nevem mondta.
2016. szept. 1. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van ott valami, ami fel akarja venni veled a kapcsolatot.
2016. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Szóljál vissza neki, hogy:

"Itt vagyok! Mit szeretnél?"


Utána már tudni fogod, mit akar, vagy akar-e valamit egyáltalán.

2016. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök durva, ha nálatok nincs szellem, akkor sehol. Szerintem is valahogy próbáld meg fölvenni velük a kapcsolatot, valamit nagyon szeretnének veled közölni.
2016. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj hozzá szólni, úgy mint egy emberhez.

Persze tisztelette.

És, ha lehet, akkor ne legyen benned félelem, mert az neked sem lesz jó és neki sem.

2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!