Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene történt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történt? Miért változtatott megint?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy pasi, aki tetszett, sőt talán szerelmes voltam belé, nem tudom eldönteni, de ezt elfojtottam, mert ilyen-olyan okok miatt akadályoztatva volt a dolog, ezek a szituációk még mindig fennállnak. Aztán: mostanában már teljesen normálisan tudtunk egymással viselkedni, volt egy időszak, amikor megzavarodott, vagy nem tudom, és elég bunkón viselkedett. Ez elmúlt.


Ma többször találkoztunk, első alkalommal, köszöntünk, mosolyogtunk, ahogy mindig is szokás volt. Második alkalommal, már én bele voltam bújva a telefonomba, mert nem voltak ott a barátnőim, unatkoztam, hallottam, hogy jön, és telefonál, de oda se neki folytattam. Aztán letette, és egy olyan helységbe ment volna be, ahova kulcsa van, és éppen zárva volt. Vagy 2 percig szórakozott a kulccsal, felnéztem, gondoltam, megnézem mit szarakszik már. Kiderült azért nem ment neki a kulcsot betenni a zárba, mert felém nézett, mosolyogtam egyet, és bambultam tovább arra. Szinte izzott a levegő.


22/L


2012. márc. 14. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
És ezt 22évesen kérdezed?Ez kemény.
2012. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dafuq?
2012. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen 22 évesen kérdezem, mert??? amúgy a helyzet az, hogy nem történt semmi, és ennek ellenére...
2012. márc. 14. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Szitu röviden: bejön neked, húzod az agyát, te is bejössz neki, de levette, hogy nincs esélye nálad. Ha eszed van lépsz egyet felé, de úgy, hogy ne ugratásnak vegye.

Kezdő bénázásnak tűnik. Ez az, ami miatt nem szokott összejönni két egymásnak tetsző ember, mert az egyik (jelen esetben te) nem képes egyértelmű jeleket adni...

2012. márc. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszt. Az akadâly kettönk között, hogy egyetemista vagyok, és azon az intézeten tanít, dolgozik, ahol én is vagyok. Ezt csak azért nem írtam le, mert kíváncsi voltam , hogy ezen opció nélkül külsö embernek hogy néz ki ez .
2012. márc. 14. 06:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak többet képzelsz bele, mint ami. A nőkkel könnyen megesik.
2012. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából örülnék neki, ha többet képzelnék bele :-)
2012. márc. 14. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy ott tanít, ahova te jársz. Probléma akkor van, ha téged tanít. Amúgy meg nem derült ki, hogy hallgatói gyakorlatvezető, doktorandusz, vagy rendes tanár. Előbbi kettő esetében nincs semmi különös ebben. Én is tanítottam mikor még hallgató is voltam és kétszer is ismerkedtem így meg lánnyal. Működőképes.
2012. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tanít, viszont elég sokszor tanított. Hivatalos beosztása tudományos munkatárs, általában gyakorlatokat tart.
2012. márc. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!