Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt Lucifer eredeti...

Mi volt Lucifer eredeti feladata, mielőtt elbukott?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, hogy a fény angyala?

2016. szept. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki titeket hallgat, engem hallgat. Aki titeket megvet, engem vet meg, aki pedig engem megvet, azt veti meg, aki küldött engem.' A tanítványok visszatérése. A hetvenkét tanítvány nagy örömmel tért vissza: 'Uram, mondták, a te nevedre még az ördögök is engedelmeskednek nekünk.' Ő így válaszolt: 'Láttam a sátánt: mint villám bukott le az égből. Hatalmat adtam nektek, hogy kígyókon és skorpiókon járjatok, hatalmat adtam nektek minden ellenséges erő fölött: semmi sem fog ártani nektek. Mégse annak örüljetek, hogy a gonosz lelkek engedelmeskednek nektek, hanem annak, hogy nevetek föl van jegyezve a mennyben."
2016. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ő gondoskodott a világűr közvilágításáról. Azóta, hogy elhagyta a posztját, nem is vett fel senkit a góré a helyére, mert Lucifer ellopta az államkasszát, és így a mennyországban is beütött a krach. Ezért van a világűrben ekkora sötétség, és ezért tudtak a pokolban ilyen modern infrastruktúrát felépíteni a semmiből.
2016. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:'DDDDDDDDDD
2016. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Olvasd el az ember tragédiáját. Az egy könyv, betűk vannak benne.
2016. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
ő volt a fényhordozója és a legszebb és legfenségesebb angyal, illetve a Föld teremtése után ő lett a Föld őrzője.
2016. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Isten aludni akart, ezért a szentjánosbogarat begyúrta egy bolygóba.
2016. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudni, hogy konkrétan mi volt a feladata. Csak találgatni tudok, de szerintem a fény angyala utalhat arra, hogy felnyitotta az emberek szemét néhány dologgal kapcsolatban (pl. hogy meztelenek), másrészt arra is utalhat, hogy a fényűzéssel kapcsolatos dolgok kapcsolódnak hozzá.

Mondjuk egészen konkrétan ezt a szókapcsolatot még talán nem láttam, hogy a fény angyala, bár kétségkívül a neve fénnyel kapcsolatos (lux - lucifer).

2016. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy Lucifer elbukott ?


Szerintem tisztázni kéne a fogalmakat.

Ne keverjük már a szavakat.


Ördög, Sátán, Gonosz, Lucifer, Ármány... ez egyik sem ugyan az. A felsorolt 5 személy közül 5 különböző entitás.

2016. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

inkabb leved kéne tisztázni...

Lucifer elbukott ez utan ő lett a kígyó,a sárkány,az ördög és a sátán egyben.

2016. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

"Mi volt Lucifer eredeti feladata, mielőtt elbukott?"


A fény angyala volt.


(Emeld fel! Akkor nem lesz holt.)

2017. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!