Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok léteznek? Tapasztalat...

Angyalok léteznek? Tapasztalatok érdekelnének, hogy akik hozzájuk imádkoznak mennyire segitenek

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég paradox kérdés. Ha az angyalok létezését elfogadod, akkor gondolom a keresztény hitvallás többi részét is, akkor viszont alap, hogy nem az angyalokhoz szól az imádság.
2016. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az imádságban foglaltak beteljesítése erősen függ az imádság tartalmától.

Hiába imádkozol olyasmiért, ami a természet, vagy az etika törvényeinek ellentmond.

2016. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük, hogy léteznek, és nekem nagyon sokat segítettek már eddig, legalábbis nekik tulajdonítok dolgokat, amit szinte csoda számba mentek az életemben. Nem kifejeztten imádkozni szoktam hozzájuk, hanem meditáció során hívom be őket, vagy csak simán beszélek hozzájuk. De rengeteg könyv és netes oldal található ebben a témában.

Ha ezós oldalról közelítjük meg az angyal témát, az nem kifejezetten olyan, mint a keresztény vallásban.

Ha érdekel a dolog próbáld ki, vesztenivaló nincs.

2016. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A kereszténységben hiszek igen,de attól még imádkozhatok angyalokhoz.Utolsó,nem osztod meg velünk a tapasztalataid?
2016. szept. 21. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de az angyalokat kérni, Istent imádni kell.

Már aki hisz bennük.

2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Őrangyalok és egyébek is.

Értelmetlen "imádkozni" az imádkozás minden formája ésszerűtlen. Kérhetsz, és 1 oldalúan kommunikálhatsz ha átlag ember vagy.

Rengeteget segítenek, de ez angyal típusának függvénye is.

Esetek nagy részénél nincs összefüggés, segítség adásuk és feléjük irányuló kérések közt.

2016. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
"Őrangyalom, szívből kérlek, bűntől, bajtól őrizzél meg. Életemben légy vezérem, halálomkor állj mellettem. Ámen."
2016. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gergelice16 ***** válasza:
Én nem szoktam az őrangyalomhoz imátkozni, de már többször is megmentette az életemet. Sok dolga volt fiatal koromban
2016. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi értelme angyalokhoz imádkozni?! Mit tud egy angyal amit Isten nem??? Számomra ennyi, maradok a legfelsőnél ima szintjén.
2016. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
Jézus Krisztus a mindenség ura elég érett arra, hogy hozzá intézd szavaidat! Ha vette a fáradtságot, hogy levetkőzze Isteni mivoltját, és emberré lett egy kis időre, hogy elvegye mindannyiunk bűneit, átkait, félelmeit, fájdalmait, hogy aki hisz Benne, annak örök élete legyen, képes arra hogy a nap bármely pillanatában meg is hallgasson. De előtte meg kell térned tiszta szívvel. Beismerni, hogy bűnös ember vagy, és kéred, hogy ezeket törölje el. Kérni, hogy költözzön a szívedbe, és elismered megváltódnak, gyógyítódnak, szabadítódnak, Uradnak és Istenednek! Továbbá tegyen alkalmasság arra, hogy Őt követhesd. Ennyi a megtérés. Ezt követően érezni fogod a változást az életedben! Tedd meg, próbáld meg Őt! - segítség: [link]
2016. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!