Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhetnek e szellemek/vagy...

Létezhetnek e szellemek/vagy egyéb lények?

Figyelt kérdés

Nos sokan nem hisznek ezekben ugyanis nem nagyon lehet ezt a dolgot megérteni ám mégis egy érdekes téma.

A következő lenne: szellem alatt nem feltétlenül arra gondolok mint a filmekben a horror baba meganimált figura stb... Pár TV-csatornán megy 1-2 ilyen film szellemkeresés stb.. de ott könnyen lehet akár átverés is. Bár tény hogy rengeteg ilyen dolog van amit nem nagyon lehet megmagyarázni. Olvastam is erről volt pár hely ahol ugyanazokat írták bár én amiket leírtak egyiket se tapasztaltam még.

A másik dolog lenne az egyéb lények: Nem tudom ki ismeri a Figyelő avagy (the raker) nevezetű lényt erről a dologról nem sokat tudok erre kérném az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 30. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Demens, skizofrén, drogos és fogyatékos emberek léteznek, de szellemek nem.
2016. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Mit értesz "szelleemek" alatt?

Azokat a lényeket, akik szabadon tudják változtatni állapotukat energia és anyag (és viszont) között?

Ha ismerik az einsteini E=mC^2 egyenletet, akkor nem.

Addig nincs is baj, míg a szellemet alkotó energia anyagiasul. A tragédia az, ha visszaváltozik anyaggá, mert az előbbi egyenlet szerint ott kő kövön nem marad.

(Ld.: Hirosima, Nagasaki)

2016. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amit én "ismerek" az az enyhén átlátszó lebegő dolog.

Annyit tudok hogy elvileg bántani minket nem tudnak. Akkor maradnak a földön ha van valami elintézetlen dolguk.

Meg pár dolog ami arra utal hogy közöttünk van de én nagyon nem tudom ezt az E=mc4 dolgot csak felszínesen tudom mert még csak 14-vagyok. De utána olvasok majd.

2016. szept. 30. 20:51
 4/12 A kérdező kommentje:
elnézést félre írtam ez lenne: E=mC^2
2016. szept. 30. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a szellemekről való gondolat nagyon régi. Már a tanítványok is azért ijedtek meg, mikor Jézust éjjel hozzájuk menni látták a tengeren.

Ilyen értelemben nem tudom.DE olyan értelemben,hogy tanácsol a lélek úgy igen.Például mikor gyerekkoromban majdnem belefulladtam a Dunába,mert már kifáradt a karom Már le akartam állni, gondolva már éri lábam a talajt,de még süllyedtem. ekkor kaptam egy gondolatot: "Várj, mig földet érsz. Ott rúd fel magad. Azt a néhány karcsapást már meg tudod tenni." Így maradtam életben. Másmilyen szellemről én nem tudok.

2016. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ozmium42 ***** válasza:
60%

Az energia és a tömeg az anyag tulajdonságai. E kettő alakulhat egymásba. Olyan nincs, hogy energia magában csak úgy van, és anyaggá alakul. Anyagból sem lesz energia. Az anyag tömege alakulhat energiává, és az energiája tömeggé. Ezt írja le az E=mc^2. Nincs köze semmilyen paranormális kitalációhoz.


Szellemek nem léteznek. Fizikailag lehetetlen a létezésük, alapból nonszensz az egész ötlet, semmi köze nincs a fizikához, azok találják ki a szellemeket, akik félnek a sötétben, és paranoiásak, és minden nesztől megijednek.

2016. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

A probléma ott kezdődik kedves válaszolók, hogy 100 éve elavult fizikai képlettel próbálkoztok. Nem mondom hogy nem igaz, de mára már olyan dolgokat tudnak a tudományos csoportok amitől égnek állna a hajatok. Einstein nem volt hülye, korszakalkotó volt a maga idejében. De lassan már 2020-at írunk, ha érdekel a világunk, miért nem néztek utána kicsit szélesebb léptékben. A tudomány nem ott áll meg ahol tartunk. Ott kezdődik, hogy olyan hajtóművet tervezünk mi emberek, aminek nem kell a mai értelemben vett hajtóanyag, és nem rakéta alapú űrhajókon gondolkozunk. Ezek után majd rájöttök hogy igen is belefér a tudományba is a paranoiás dolgok, megmagyarázva. Bocsi az offért.

Ez a The Raker érdekes, valaki aki tud valamit erről írhatna.

2016. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Zomber

Kérlek, homályosíts fel!

Linkelj be olyan űrjárművek elméletét, ami nem használ hajtóanyagot.

Még a napszél által hajtott űrjárműnek is van "hajtóanyaga", hiszen "árnyékban" nincs gyorsuló mozgása, "lebeg", ami szigorúan véve nem lebegés, hanem környezetével azonos sebességű szabadesés. (Különben, ez is 100 éves törvények szerint műxik, ahogy Newton nevű bácsi leírta.)

.

Vissza a szellemekhez.

#3 [kérdező]

"enyhén átlátszó lebegő dolog."

Akármilyen kevéssé látható valami, akkor az anyag.

Ha anyag, akkor nem tud falon át közlekedni, csak akkor, ha energiává alakul át, ezt pedig az einsteini egyenlet leírja.

Ha zárt szobában egy igen nagy energia anyagiasul, még tán nem is nagy probléma.

Viszont, ha kis mennyiségű anyag is alakul át rövid idő alatt energiává, akkor már katasztrófális problémát okoz, az anyag tömegével arányos, hirtelen (az idézett egyenlet szerinti) nagy energia szabadul fel, Hirosíma a szobában.

Az Univerzum -és benne minden- szigorúan egyféle törvények szerint működik.

Nincs kivétel.

Ha a szellem felváltva lehet anyag (mert látható) és lehet energia (mert nem látható, de mégis van), akkor ugyanazon fizikai törvényeknek KELL vonatkozni rájuk, mint bármi másra a világon.

2016. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát már felfogtam belőle valamit.

És azokat a dolgokat amiket nem nagyon lehet így megmagyarázni pl: magától lesik a könyv aminek nem szabadna magától sehogy se az hova sorolható?

Az is paranormális dolog nem?

Vagy ez már egy más téma?

2016. okt. 1. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt két kérdésre válaszolok. Másik kérdés: "Feszítővassal támadt egy szellem Yvette Fieldingre. Mi lehet ennek az oka."

válasz. valahol azt írtam, hogy én még nem láttam szellemet. talán azért lehetett így,mert ez a kérdés úgy fejbe vágott,talán még ha a nevem kérdik az is zavarba ejtett volna. ezért hát ez az írás a helyreigazítás okán van.(Közbevetőleg: aki mindent hisz amit egy filmben lát,vagy gyerek, vagy hülye. A forg. könyv írójának fantáziája az)

Éjjel amikor nem tudtam aludni, eszembe jutott amit már nem is egyszer elfelejtettem: 1942 Karácsonyán még nem voltam 5 éves, mivel januári szül. vagyok A karácsonyfa már fel van díszítve. Három testvéremmel együtt nézzük. Anyánk még igazít a fa alatt valamit.ekkor egy kisbaba jelenik meg a fa jobb felén Lépked az ágakon a törzs mögött a bal oldalra. Ahogy megjelent ott, ugyanúgy eltünik itt. Tudom sokan hitetlenkednek most, azért írom felelős bizonyságomat:Úgy legyen irgalmas hozzám a Mindenható Isten itt és az öröklétben - ismétlem: itt és az öröklétben - amilyen tiszták, igazak szavaim.

Másik bizonyságom is van, mert életem csoda-eseményeit, már évekkel korábban leírtam. Ez a történés írásom 554. okdalán van 1995 június 27 kedd után. Megtalálható volt: www.osys.hu/biromiklos cím alatt. Ha már ott nem, akkor: adobe reader-en aldas pdf-re kattintva.

tudom. vannak akik gondolják: aki hisz az bolond is. Nem így van. nekem sok, és nehéz fejtörést okozott, hogy lehetett ez valami technikailag csinálva? Talán egy kaucsúk babát lógattak valami vékony cérnán, vagy damilon?? Úgy nem lehet mert a cérna elakadt volna az ágakban. Egyéb gondolatom is volt. elhagyom azt. Helyette írom: Anyámnak volt egy kb. 18 hónapos kislánya aki ekkor már fütyült is dalolt is és tépte idősebb nővére haját. Gondoltam talán az ő lelke jelenhe meg ott a Karácsonyfán mivel sajnos meghalt. Igen, de 2 hónap múltán megszületett a húgom. Gondoltam. talán ő jelezte jöttét

Így hát a mai napig se tudom pntosan, ki volt Marad a tény. Volt!

Más: Sok évvel ez előtt, egy kisérletet láttam a TV-ben. Lelket próbáltak materializálni. Sikerült. Láttam! BÁr nem volt úgy látható, mint egy születés által láthjató ember. Ott, vagy máshol mondták. "Nagyon kellemetlen a léleknek az ilyen beavatkozás."

Ilyen tehát van, létezik. De az, hogy egy alig anyagi lény,szellem verekedjen... ezt felejtse el mindenki.

S csupán e téma apropóján: ezért nem fognak soha meggyőzni minden embert a materialisták, mert csodát(kat) megélő ember mindig volt, van, lesz.

2016. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!