Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhetnek szellemek?

Létezhetnek szellemek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, remélem nem őrültem meg. Egyik éjjel felébredtem, mert vmi szellemes dolgot álmodtam, borzasztóan fáztam, közben verejtékeztem, és nagyon féltem. Bekapcsoltam a tv-t, hogy ne féljek. Így nem tudtam elaludni, lekapcsoltam, elhelyezkedtem az ágyban. Egy hang megszólalt, hogy: "ha megkértél volna, én is lekapcsoltam volna." Innentől már nem tudtam aludni. Az eset előtt már nem 1x álmodtam halállal, vagy szellemes dologgal. A családomban 2 haláleset is volt, mind a 2 itthon történt. Valószínű, hogy ezek annyira megviseltek, hogy így jön ki rajtam? Vagy léteznek szellemek, és ez vmi üzenet a szeretteimtől? Csak ezt meg nem tudom elhinni. Totál pszichológusi eset vagyok?
2008. jún. 15. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos. :)

Én azt valószínűbbnek tartom, h az elhunyt szeretteid próbálnak üzenni, de ez azért elég durva... Két választás: Vagy próbálj ténylegesen kapcsolatot keresni velük (de akkor ne félj, és tudatosan csináld az egészet) vagy felejtsd el az egészet, és utasítsd el ezt a dolgot. De akkor ne foglalkoztasson, mi vagy ki lehetett. Tehát vagy törödsz vele vagy nem.

2008. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Léteznek ilyen jelenségek, amelyek a fejedben játszódnak le, és általában alvászavarokkal kapcsolatosak. Ezért hisznek ennyien az UFO-kban is. Elő lehet már idézni mesterségesen is. Valószínű, hogy veled is ilyen történt.
2008. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
65%

Szellemek nem léteznek, csak nagyon megviseltek téged a halálesetek.


Próbáld elfogadni a halál tényét, természetességét, és azt, hogy azok sem élnek örökké, akiket a legjobban szeretünk.

2008. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
szellemek igenis léteznek hidd el!nekem is vt kisebb fajta kapcsolatom velük.és ha a halálesetek ott a házban történtek még nagyob az esélye h ott vannak.ha érdekel a dolog irj üzenetet privátba és akkor majd ha akarod mesélek erröl érdekes dolgokat
2008. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
60%
Igen, léteznek. Hogyha további info kell, írj e-mailt!
2008. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
igen téll léteznek. barátnőmmel sz. akartunk idézni és sikerült!! Elővettünk egy papírt a arra írtunnk vmit...és sikerült. arra kellett vigyázni, hogy nem lehettett egyedülhagyni a szellemet,mert akkor megharagszik. de kül, hiszek bennük csak hogy tudd. ja és ha történnemég ilyesmi vagyakik üzentek neked vagy másoknak írjatok erre a címre: olsenkutya@citromai.hu ja és az itteni nevem:Stichy szo-szo én hiszek bennük és a barátnőm is.
2008. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
ugyanaz aki az előbb írt: Stichy és olsenkutya@citromail.hu boccs
2008. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Miért mondjátok azt hogy léteznek?Szegény fiúra a frászt hozzátok, meg mindenkire aki ebben kételkedik.Szellemek NEM léteznek.Nem is értem minek kell ilyenen gondolkodni.
2008. júl. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem léteznek.Ha a szeretteid elmentek és tudják is,hogy téged megviselnek ezek a dolgok nem üzennek,mert megijjedhetsz tőlük.Szval sztem nem létezik ilyen.HA az ember ki van idegileg sokminden van amit beképzel és tök valóságosnak tűnik.Hidd el én is átmentem ezen,de rájöttem egy nagyon közeli halálesetből,hogy ilyenek nincsennek,de ha lennének is akkor sem zaklathatnának minket.Ők egy más világ meg mi is,mindkét részről tisztelni kell a másikat.Lehet te is néztél valami szellemes tv műsört idegileg amúgy is jobban kivagy és ezért képzelsz ilyenket-és ezek olyan képzetek amik tök valósnak tűnnek.Én a helyedben elköltöznék máshová lakni ha ez zavar téged.Engem tuti zavarna szval ezért javasolom.Amúgy ha lennének is szellemek sztem nem halljuk a beszédjüket...Sztem nincsennek!
2008. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

A helyzet az, hogy nem jelenthetjük ki (egyikőtök sem, de még a tudomány sem), hogy szellemek nem léteznek, ugyanis nemlétezést lehetetlen bizonyítani.


Az viszont matematikailag bizonyítható, hogy létezhetnek.


Ez semmi mást nem jelent, mint azt hogy nem tudni mi a bajod.


AZONBAN az tudható, hogy két lehetőség van:

1. vagy szellem volt, aki kapcsolatban lépett veled,

2. vagy nem, hanem az elméd szarakodik, ami valóban pszichológiai eset, esetleg pszichiátriai, de nagyon-nagyon óva intenélek a pszichiátriától, mert bevallottan nem tudnak vele mit kezdeni, csak telenyomnak hatástalan gyógyszerekkel vagy ha az nem segít, szétszikráztatják az agyad, olyan leszel még a hígtojás, és akkor aztán igazán boldog leszel....


Nos a 2. esetben alighanem tudok segíteni, de semmi szikráztatás. :)


Ha azonban szellem játszik szerepet a dologban, akkor az összetettebb dolog. Viszont szintén tudok segíteni, nem ez lenne az első eset.

2008. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!