Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet megtudni egy...

Hogyan lehet megtudni egy szellem mit szeretne? Miért van jelen az életemben? Vagyis az egész családom életében? Lehet nem is egy szellemről van szó?

Figyelt kérdés
Nem helyhez kötötten van jelen, làtni mèg nem làttam (szerencsère), de sejtem ki lehet az ès szeretettel gondolok rà. A jelenlète inkàbb jelzès èrtèkü. Igazàból nem zavar. Màr megszoktam. De mikor több minden törtènik egy nap úgy èrzem, hogy nagyon szeretne valamit. A tèmàval kapcsolatban teljesen szkeptikus voltam, de amik törtènnek fizikailag nem lehetsègesek hiàba próbàltam logikus magyaràzatot talàlni az esemènyekre. Nem elűzni akarom csak megèrteni.

2016. okt. 1. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Családtag? Lehet valaki nem engedte el!
2016. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mik történnek? Amúgy miért telóról írsz? Ágyban vagy?

https://www.youtube.com/watch?v=nAl8oVxSThs

2016. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de tényleg,mik történnek?:D lehet meg lehet magyarázni és nem szellem
2016. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1/3 Igen, volt csalàdtag. Talàn èn nem engedtem el.
2016. okt. 2. 15:15
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Egy iPad nem gondolnàm, hogy telónak szàmit. De akàr àgyban is lehetnèk. Ez mièrt èrdekes?
2016. okt. 2. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Mindegy:)

Nem írtad még, hogy mik történnek.

2016. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy mik törtènnek? Màr annyi minden, hogy összeszedni is nehèz. Most csak a legutóbbi kettő. Seprü, a nyelère ràpattinva a lapàt, a falnak van tàmasztva napokóta, szabàlyosan ahogy kell, körülötte semmi. Az èjfèl közelettèvel (ezt azèr írom, mert àltalàban ez az időpont a kedvenc vagy a koràn reggel) hatalmasat csattanva kivàgódott a szoba közepère. Hàziàlat, huzat kizàrva. Aztàn kèt helysèget szimbolikusan elvàlasztandó az ajtónyílàsba gyöngyszerű fűzèr van felragasztva egymàs mellè sorban kb. 10 centi tàvolsàgokra ragasztópisztollyal. Ebből zuhant be egyik èjjel szintèn a szoba közepère a parkettàra az egyik füzèr közèpről. Többször kipróbàltam miutàn leesett. Csak akkor esik be egyenes vonalban a szoba közepère ha megütöm. Egyèbkènt kicsi kupacban hullik alà ès egy csomóban marad ha esetleg elenged a ragasztó. De bizony mi màr (az egèsz csalàd) voltunk szemtanui a bútorok mozgàsànak. Fiókok ki-be. Poharak a földre. Villany le-fel. (csak annyit kèrtem hangosan mikor màr nem volt kedvem többször felkeni leoltani, hogy azèrt ne maradjon ègve, mert nincs kedvem sok villanyszàmlàt fizetni) Probàljuk poènosra venni a figuràt így szerintem nekünk is könnyebb. Ja, ès annyit kèrtem mèg, hogy koràn reggel ne. Ne legyen semmi. Szeretek aludni. Ès úgy àltalàban, amikor alszunk ne. Ez bejött. Azóta nem kelünk olyasmikre, hogy azt se tudjuk hol vagyunk, mert zeng az egèsz hàz.
2016. okt. 2. 15:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, baràtok màr nem hajlandóak nàlunk aludni. Azt mondjàk nincs az az isten. :-)
2016. okt. 2. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, muszaj lenne elkuldeni mert agresszivve fog egy ido utan valni
2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Agresszivvé? DE miért??? :) Viccet félre téve, szerintem nem lesz agresszív, ha volt családtag a szellem. Nem ártana megtudni, hogy mit szeretne tudatni. Ha megértést lelne, lehet,hogy nem lenne ennyire aktív. Nálam is van valami már évek óta, de csak egyszer produkált igazán hátborzongatót.
2017. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!