Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha van isten akkor ő mi...

Ha van isten akkor ő mi csinal egesz nap? Es a satan? Es a tobbiek? Nem unatkoznak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 15:33
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
ja en vagyok a hulye megis ti hisztek istenben es meg ennyit se tudtok megmagyarazni
2016. nov. 10. 08:10
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

#11

Igazad van!

.

A kérdésedre pedig:

egymás hasát csapkodva röhögnek naphosszat az itt feltett hasonló kérdéseken!

2016. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
Isten a Sátánnal randizgat szerintem és két kefélés között röhögnek az ilyen hülyéken, akik ilyen kérdéseket tesznek itt fel.
2016. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%

"ja en vagyok a hulye"

Igen.


Nem biztos, hogy magyarázni akarunk neked.

2016. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 MartinovHardware válasza:
48%
Ezek kitalált lények, a fantázia szülöttei. Pont azt csinálják, mint pókember, batman, vagy a garabonciás. :)
2016. nov. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 jonathanos válasza:
40%

Kedves Kérdező!

A kérdésedre adott válaszokat olvasva azt hiszem, hogy még nem kaptál képet arról, hogy Isten mit csinál. Megpróbálom kifejteni, de már most tudom, hogy a töredékét fogom leírni annak, amit ténylegesen csinál, ugyanis az én gondolataim és tudásom és Isten gondolata és tudása messze van egymástól, mint ég a földtől.

Isten, éppen most minden embert, így Téged is figyel. De nemcsak a fizikai életed, hanem a benned kavargó gondolatokat is. Mindent, amit teszel arról tud, a fejeden lévő hajszálak számát is számon tartja. Irányítja az életed és oltalmazza. Parancsol angyaloknak, hogy őrizzenek Téged. Mint egy rendező, rendezi életedet. Olyan helyzeteket teremt, hogy abból jól jöjj ki. Talán nem is sejted, hogy amikor a napodat éled, mennyi olyan helyzet van, amit Isten rendezett el. Találkozások ismerősökkel, barátokkal, szerencsés kimenetelű helyzetek akár a közlekedésben, akár munkahelyen vagy csak az otthonod békessége. Isten most is ott áll melletted. Teszi ezt úgy, hogy talán sohasem kérted erre. Csak meg kell szólítanod Őt és válaszolni fog. Szólítsd meg és tudni fogod, hogy mikor és mit válaszol! És hogy ezt miért teszi meg? Mert van egy fia, Jázus, aki közbenjár az Atyánál éretted és megnyitotta az Istenhez vezető utat, a személyes kapcsolatot felé.

Na és a Sátán mit csinál? Mindannak az ellenkezőjét, amit Isten. Öl, pusztít, romba dönti az emberek életét. Gondold végig az életed és rájössz, hogy jelenleg kinek van nagyobb hatalma feletted. Ha több rosszat tudsz mondani, akkor gyorsan szólítsd meg Istent!

2016. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
koszi utolso most mar mindent ertek.
2016. nov. 11. 19:32
 18/35 jikanv ***** válasza:
az isten a lelkedben van a satan meg orban
2016. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
jikanv... szerény
2016. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
¡onathanos Érdekes, velem sok rossz történik és eddig akárhányszor szólongattam, imádkoztam istenhez, ő szart rám... Ezzel végleg elvesztettem a hitemet
2016. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!