Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokról keresek információ...

Vámpírokról keresek információkat. Tudnátok linkelni irományokat, videókat?

Figyelt kérdés

#Drakula #vér #vámpír #vérszívás #Vlad Tepes #vámpírok története #vámpírok eredete
2016. nov. 20. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Tudod mi lehet vámpír? Akár a szomszédod is, vagy a tanárod, vagy az aranyos néni a 4. szomszédból.

Miért? Mert a vámpírok asszimilálódtak. Már nem olvadnak el a napon, nem csillognak, szeretik a fokhagymát, egyszerű fegyverrel is megölhetnéd őket ( már ha hagyják magukat ).

Ergo kinézetileg nincs elváltozás az ember és a vámpír között. Belsőleg van, de nem nagyon ismerem őket, így nem nem tudom. Annyit tudok, hogy jobb a látásuk, hallásuk, szaglásuk kicsivel, na meg persze vért isznak. Vagy emberből, vagy szereznek zacskós vért egyéb forrásokból.

Néhány ember eltűnés hozzájuk köthető, vagy inkább nem mondják el a sajtónak , ha találnak olyan embert aki vérszegénységbe halt bele. Nem tudom, hogy mennyire "jó" és mennyi "gonosz" vámpír van, aki az embereket nem csak táplálékként látja. De ha nem vagyok naív, akkor kevés, és felesleges velük haverkodni. :D

Tessék.

2016. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Www.monstersgame.hu
2016. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Hiaba keresel barmint is, az nem biztos, h hiteles. Soot...egyaltalan nem az. Nem tudom hanyas valaszolo irta, azt hiszem az elotte levo, h kotheto hozzajuk eltunes. Meg h a verszegenyseg...nos. Ennyi erovel elloptak az UFO-k oket, h kiserletezzenek rajtuk...nyilvan a vampirok. Vampirok okoztak par erdotuzet, mert nem tudjak ki tehette...verszegenyseg meg egy betegseg. De olyan is van, h elvagja az ereit ennyi vampirok voltak csak nem ittak meg, mert nem nulla negativ, hanem pozitiv volt mert ok ezt is tudjak. Sot a korhazban nekik kuldik a vereket, h vizsgaljak meg, mert tul draga az aram. Gyerekek.... Most komolyan. Egy oreg neni? Annak szerencsetlennek fogai nincsenek nem hogy vadasszon. Csinaltatni tudnak, igaz, de akkor alapbol nagyra kell csinalni a szemfogat az meg hogy nez ki? Kulonben elvileg a vampirok nem hallhatatlanok es orok fiatalok? Ha mar oregszenek, akkor meg is halnak. Nem tudom, h az egyik valaszolo honnan vette ezt a sok hulyeseget, de....aucs ez fajt.

Puszilok mindenkit csak otthon meg ne tudjak

2016. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hülye voltam, hogy azt hittem, kapok normális válaszokat.
2016. nov. 20. 18:19
 6/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

És ha tudsz angolul:

[link]

2016. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Úgye nem kivánod, hogy mind a 76 600 linket beírjam ide?

[link]

2016. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha nem szívesen van, akkor ne írjatok. De köszönök minden linket.
2016. nov. 21. 16:53
 10/18 anonim válasza:
0%

Hány éves vagy , hogy ilyenen töröd a fejed?

Butaság!!!

2016. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!