Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudok biztos információ...

Honnan tudok biztos információkat gyűjteni a vámpírokról?

Figyelt kérdés
Nemrég belekezdtem egy vámpíros történetbe és régebben olvastam is egy oldalon róluk pár dolgot, de most nem találom azt az oldalt és szeretnék pár biztos infóval rendelkezni a vámpírokról, hogy ne írjak hülyeségeket a történetben róluk. Léci segítsetek. Online oldalakra vagyok kíváncsi. :)

2012. szept. 14. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles információkat sehol.
2012. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Pl. gyik, itt már vagy ezerszer leírtuk hogy nem léteznek.....
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz dolog lesz hiteles információt gyűjteni egy olyan lényről, amely soha sem létezett.
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mesekönyvekből.
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A képzeletedből,mert egy pihent agy kitalálta hogy léteznek
2012. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SSJGoku ***** válasza:
32%
elmegyógyintézet
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Vámpíros fa*zomat már!Mindenki nézte az a szar twiylight vagy hogy a szarba kell leírni!
2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz hülyeséget írni róluk? Minden író olyannak írja le őket amilyennek elképzeli... Mert még soha senki nem látott vámpírt.

De ha érdekel, kérdezz engem. Mindig örömmel fogadjuk az érdeklődő halandókat. Finomabbak.

2012. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 chrishu ***** válasza:
Darren Shan könyvekből
2012. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Trollocska07 ***** válasza:
78%
Mivel nem léteznek, (legalábbis a nem létező bizonyítékok nem ezt mutatják) AZT ÍRSZ AMIT AKARSZ :D na ugye milyen jó? Akár azt is írhatod hogy mindnek szivárvány színű afro hajuk van, és csillámfaszlámán szoktak lovagolni, lényeg hogy RAGADD MEG az olvasó figyelmét, és írj valami ÚJAT! Valami izgalmasat, amit TE találsz ki, akár plussz képességeket is adhatsz, hiszen ez a lény az évek alatt teljesen átalakult, lényeg, hogy neked tetsszen a sztori, nem is kell bele nyálas romantika se, alkosd olyanra a kárhozottakat ami Neked jó :D amúgy én is belekezdtem egy vámpíros sztoriba, de nem az interneten kutatok, mert már olyan sablonos az egész történet (van egy csaj, egy vagy két vámpír, esetleg vérfarkas vagy mi a szösz, mind szerelmesek belé, stb stb :P)
2012. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!