Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek elaludni nem tudom...

Félek elaludni nem tudom mitől. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy horror játékot és azóta félek elaludni,stresszelek.Mindig el tudok aludni de nagyon sokára.És azt szeretném tudni mivel tudnék könnyebben elaludni.Ha valakit érdekel a játék neve:Five Night at Freddy's.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 27. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább menj játszani Amnesiát, vagy Outlastot és megtudod utána hogy mi az a félelem :D!!!
2015. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta hogy ő azzal játszik és néztem róla képet szóval tudom milyen.
2015. jún. 27. 14:32
 3/17 A kérdező kommentje:
És még annyi a kérdéshez hogy a játék szeerplői olyan mintha ott állnának az ajtóm előtt és néha olyan érzésem van mintha valaki figyelne.
2015. jún. 27. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott lenni ilyen érzés este, mintha valaki figyelne, de nem nagyon tudok ellene mit tenni!
2015. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És 11 éves lány vagyok.
2015. jún. 27. 14:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. jún. 27. 15:22
 7/17 anonim válasza:
A fnaf-ot nehéz elfelejteni. Ha félsz, nem mersz elaludni, akkor minden este eszedbe jut. Ezért nem fogod tudni elfelejteni. Inkább szokd meg. Én is így voltam amikor elkezdtem horror filmeket nézni, és csak az segített, hogy még többet néztem belőle, és végül megszoktam. Bár ha 11 éves vagy nem biztos hogy kéne...
2015. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
30%
de most komolyan 11 évesek mi fenét keresnek az interneten??milyen felelőtlen szülő engedi meg ezt??? hát ezt nem hiszem el! nyomás legózni!
2015. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én idén leszek 14. Én azt ajánlom amit az egyik kommentelő, bár az is igaz hogy 11 évesen inkább próbáld meg elfelejteni, és nem hozzászokni...

Én úgy voltam vele, hogy megnéztem a képeket meg játszottam is rajta, eleinte én is féltem egy kicsit, de egyre többet nézegettem meg játszottam, és hozzászoktam. De ha mindenképp akarsz vele játszani, a tesóm azt mondta, amikor horrorjátékot játszottam, hogy próbáljam meg úgy felfogni, hogy ez a játék tök unalmas, és így talán kevésbé ijedsz meg :)

2015. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat és most már el tudok aludni és nem akarok a játékkal játszani.A 4. kommentelőnek nem felelőtekek a szüleim képzeld el -,-
2015. júl. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!