Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudhatom meg legegyszer...

Hogyan tudhatom meg legegyszerűbb módon és leggyorsabban, hogy van e bennem Démon?

Figyelt kérdés

Sok visszajelzést kaptam már, hogy eléggé fura természetű vagyok.

és bár bevallom foglalkozom ezotériával. Vonzanak a démonok, a szellemidézés is vonzott. Ám vannak idegkitöréseim is, amiket ezzel tudok összefüggésbe hozni, hiszen fura dolgokat teszek olyankor. + amióta egyre jobban elkezdtem felépíteni ezen téren a tudásomat, egyre több megérzésem támad, spontán. 10/10x igazak, szinte irányt mutatnak.



2016. nov. 27. 14:29
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Mesélnél ezekről a 'kitöréseidről' és a megérzéseidről? Konkrét példák?
2016. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Idegkitörések. Szimplán szoktak legtöbbször előfordulni.

Minden probléma nélkül, felkapom a vizet, körülbelül a semmin.. olyankor dühöngök, káromkodok. (Általában istennel és a bibliával.)

Alapjáraton nyugodt ember vagyok és ritkán káromkodom, de ilyenkor minden jön.

Megérzések: Legtöbbször olyan dolgok, amik velem kapcsolatosak. Konkrét példa, hogy napokkal hamarabb megérzem, lejátszódik a fejemben olyan, ami napokkal később megtörténik, szóról szóra.

Mintha felkészítene az esetleges balszerencsékre.

De volt 5 évvel ezelőtt (suliban) egy durva verekedés.

Bal lapockán döftek. A furcsa az egészben az, hogy nem sírtam, nem éreztem fájdalmat. Haverok és a szemtanúk szerint egyszerűen némán álltam 1 percig, háttal a srácnak, míg az üvöltözött. Majd a semmin elkezdtem mosolyogni és nevetni... "Szinte kértem, hogy tegye meg újra" - arckifejezést vágtam. Aztán perceken belül, mint akit megszállt az ördög. Nem néztem hol érem, csak ütöttem. Végül a padlón feküdt, és egyszerűen ráestem, direkt. (Nagydarab vagyok.)

Mindezek után talán 1-2 percbe telt, mire újra önmagam lettem és mintha misem történt volna elmentem a helyszínről, bementem a suliba. Akkor már éreztem a szúrás okozta könyörtelen fájdalmat. De mindaddig, amíg ez történt, semmit sem éreztem. Semmit.

2016. nov. 27. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Belgyógyászati ultrahang biztos kimutatná, ha van benned.Vagy röntgen.
2016. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

a Démon rosszindulatú, ámde nagy tudású másvlági lény.

Alapvető tulajdonsága, hogy elviseli azt, az általa megszállt lény ideggyengeségből és neveltetéséből adódó antiszociális kitöréseit ráfogják, a Démont tegyék felelőssé, így leráznak magukról minden felelősséget.

(Ha megbotlasz az utcán, nem a te figyelmetlenséged okozza, hanem az, hogy valaki felelőtlenül pont oda építette a járdaszegélyt.)

.

"amióta egyre jobban elkezdtem felépíteni ezen téren a tudásomat"

"Tudásod" növelését nem a Démon határozza meg, hiszen minnél többet tudsz a démonológiáról, annál nagyobb hatalmad lesz felettük - és az övék feletted ezzel arányosan csökke.

.

Summa sumarum: tetszik neked, hogy másnak tartanak, mint a többi és pont jól jön, hogy van kire fognod.

2016. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami!


Igazándiból az egész azóta van, jelentkezik a mindennapjaimban, amióta 7 évvel ezelőtt részt vettem egy idézésen, pusztán "nézőként".

2016. nov. 29. 08:13
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az én elméletem, álláspontom az, hogy ha léteznek ilyen dolgok ebben a világban, akkor nem természetfölötti, hanem természetes.

A legtöbb ilyen viselkedés zavarnak sokszor nagyon földhözragadt magyarázatai vannak. Pl. régen az autistákról is úgy tartották, hogy démonok tanyáznak bennük.

A késeléses sztori az szerintem semmi extra. Én is találkoztam a nagy bökővel és a sokktól én sem éreztem a fájdalmat. Sőt egy ideig semmit sem. Tehát nem haragudtam, nem öntött el a düh, nem féltem, nem volt jó se... megdermedtem.

Ellenben hirtelen megnőtt az erőm. Egy nálam másfélszer nagyobb férfi támadott meg, lefogtam a csuklóját és úgy satuba fogtam, hogy nem bírta magát kiszabadítani. A sokkhatás nagyon sok furcsaságot elő tud idézni az emberből. Szóval itt a késeléses dolog az közel sem furcsa.


Az, hogy alapból szelíd ember vagy és néha vannak kitöréseid... azt is megtudom érteni. A tinédzserkori önmagamra hajaz ez story. Én is nagyon jól nevelt lány voltam mindig. Nem bántottam senkit, nem inzultáltam még szóban sem. De a családunk romokban volt, tetejében tinikorban ez a hovatartozás dolog is ott van mindig a háttérben, kritikusak vagyunk a társadalommal szemben, és úgy érzed nincs rendben a világ, nincs valami rendben de nincs kihez fordulnod. Mindenre csak bólogatnod kell, semmi őszinte beszéd, kérdezősködés. Szemet kell hunyni ha valakit az osztálytársaid kiközösítenek... nekem is összejöttek ezek a dolgok. Pedig én a sportot sokszor használtam feszültséglevezetőként. De volt, hogy egyszer csak jöttek kitörések belőlem és olyan düh lettem úrrá, hogy azt hittem elpusztítom, amit érek. Amikor elfojtod magadban a dolgokat, akkor azok kifognak törni.

A tinikorom egyik védekezési stratégiája az volt, hogy bemeséltem magamnak, hogy nincsenek érzéseim. Soha nem sírtam, mindig próbáltam erős maradni és hideg. Nem lehetett sokkolni, vagy szélsőséges érzésekre sarkallani. Aztán ez visszaütött felnőtt koromban, mert most meg nagyon sírós lettem, és szélsőségesen élek meg dolgokat.


Szóval első körben én nem démonra gondolnék, sokkal inkább a belső démonjaimra. Azokat meg aztán lehet hizlalni, főleg ha az ember még tini is.

2016. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megdöbbenve olvastam a soraid. Hogy vagy azóta, kérdező?

Igen, ha ezoteriaval, okkult dolgokkal foglalkoztál, kitetted magad sötét szellemi erőknek.

Nincs szabadulás másként, másban, mint Jézus Krisztusban. Ha élni szeretnél, szabad, józan, örömteli életet, keress fel egy növekvő, "élő" keresztény gyülekezetet minél hamarabb. Interneten ajánlom például, hogy keress rá: Gregorisz lelkipásztor nevére, és hallgasd.

2023. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!