Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek volt már személyes...

Valakinek volt már személyes tapasztalata angyalokkal?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 03:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen, egyszer a satuban egy csövet akartam szétcsavarni, miközben a svédfogó lefordult róla és úgy sikerült fejbe vágni vele magamat hogy jó darabig csak angyalokat láttam, beszéltem is hozzájuk, de hiába,nem hallották. Nem tudom mennyi ideig tartott mert egyedül voltam, de biztosan ott voltak, és nem voltak szárnyaik, hanem lenge áttetsző ruhában kissé nálam magasabban, de nem láttam semmit a ruhájukon keresztül, csak a fiú angyalét.
2016. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt fizika tanáromnak, egy barátomnak s egy ismerősömnek is.
2016. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt vagy háromszor.
2016. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Volt
2016. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnos nálunk minden helyiségben van falinaptár, és ezek az átkozottak, mihelyt meglátják, hogy 2016-ot írunk, sikítva menekülnek vissza a középkorba.
2016. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 K...László ***** válasza:
34%
Igen. A tenyerébe élveztem.
2016. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
nekem volt többször is pl amikor le este kis koromban 3 méter magasrol és semmi bajom sem lett és azért mert egy angyal ellkapot söt szinte mindenkinek volt már ilyene
2016. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

söt mindenkinek volt már ilyene amikor mondjuk balesetet szenved és pont nem hal meg akor azt hiszi hogy ez a mázlitol van hogy ő pont nem halt meg de nem igy van hanem az angyala meg akadájozta hogy meghaljon mert mindenkinek van egy őr angyala aki vigyát rá

de bizony vannak olyanok hogy az angyal sem tudja megmenteni az élettét és ilyenkor az ember azt kérdezi hogy miért pont ő

2016. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nagyon kevés emberrel lépnek kapcsolatba, és nagyon ritkán. De van ilyen. Sajnos velem még nem fordult elő ilyen, de hiszek benne. Esetleg olvass utána (ha tényleg érdekelnek ezek a dolgok) Erica McKenzie-nek. Ajánlom.
2017. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!