Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas anya, rák csillagjegyű...

Nyilas anya, rák csillagjegyű gyermek (lány), van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyen napi horoszkópokban, meg amiket az újságokban összehordanak de úgy az alap tulajdonságok és jellemzés azért általában bejön.

Van valakinek esetleg tapasztalata ilyen téren? Én nyilas vagyok, apuka oroszlán, a gyermekünk pedig rák csillagjegyben fog születni.

Bocsi, hogy nem az ezotéria kategóriába írok, de eddig akármikor oda tettem ki kérdést tizenévesek jöttek csak és nemigen arra válaszoltak amit kérdeztem.

Van valakinek esetleg rák csillagjegyű gyermeke? Tudná jellemezni mert egyáltalán még az ismerősi körömben sincs?

Neten olvstam már pár leírást, de jobban érdekelni Ti mit írtok. Tudom minden gyerek más csak kíváncsi vagyok.


2014. jún. 27. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Általánosságban minden rákról elmondható, hogy június 21 és július 23 között született.
2014. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kár is volt rákattintanod a kérdésre
2014. jún. 27. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek 2 tűz között. Vigyázz rá, mert a Rákokra jellemző, hogy könnyen depresszióba esnek.
2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanusíthatom, hogy igaz, amit a rákokról ír a horoszkóp. Sértődékeny, érzékeny lélek, sok szeretetre van szüksége. Nagyon félénk is, valamint hajlamos antiszoc viselkedésre.
2014. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Priviben válaszoltam neked.
2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!