Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Arra gondoltam hogy milyen jo...

Arra gondoltam hogy milyen jo lenne meghalni es itt maradni szellemkent a csaladal ugy hogy ök tovabbra is lassanak engem es beszelgetni is tudnank, mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés
szeretned te is??? en nagyon

2016. dec. 12. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Annak mi érelme?

Élvezni és átélni a kín halált izgalmasabb.

2016. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Ertelmetlen. Senki sem latna vagy hallana.

A lelek alapbol atkel a halal pillanataban.

A szellem kivalik es x ido utan mashol talalja meg a helyet, ha nem annak durva kovetkezmenyei lehetnek.

Te valasztottad az eleted, eld meg, eld at.

A halal a termeszet resze, ahogy az elmulas is.

Mindennek megvan a maga folyamata, a maga helye es ideje.

Fogadd el sorsod es ne morfondirozz ilyesmin.

2016. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
en tuti nem valasztottam semmit, ezt is csak emberek talaltak ki amiket irsz nekem ide szoval egyaltalan nem biztos hogy igy volt, sztem ez egy buntetes es vezekelek, vhogy el kell erni hogy minel hamarabb kipusztuljak innen.
2016. dec. 12. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy akik eddig meghaltak a környezetemből, eddig még egyikkel sem sikerült beszélnem, sem látnom őket.


Szeretni meg sok mindent szeretnék.

2016. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed magadnak azt a bátorságot ahhoz a hithez, hogy ők is ezt szeretnék?
2016. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem ugy van ahogy te gondolod...csak ugy setalgatni ide-oda ? Ne akarj meghalni majd megerted mikor egy kicsit nagyobb leszel.
2016. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát látni nem látnának és nagy való színűleg te sem őket éld meg boldogan a napjaid minden rosszban akad valami jó vagy tanulság, tanácsolom a horrorfilmek elkerülését
2017. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!