Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert tart mindenki hulyenek...

Lumia 532 kérdése:

Miert tart mindenki hulyenek amiert a halalom utan itt akarok maradni a foldon szellemkent?

Figyelt kérdés
azert milyen jo lenne mar latni mi lesz itt mondjuk 200 ev mulva. en azt tervezem majd ha latom a fenyt direkt ellenkezo iranyba megyek majd

2016. szept. 3. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek h.lyének, sőt normálisnak tartalak. :) Én a leszületésemet tervezem újra, nőként :) És hetero vagyok! :D
2016. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
koszi. nekem valahogy semmi kedvem nem lenne meg egyszer megszuletni remelem nem akarnak majd erre kenyszeriteni
2016. szept. 3. 10:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Szellemként élni örökké az se lenne rossz, kukkolni a meztelen embereket például :D
2016. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Akarjál. Jó lenne látni mi lesz utána. Tervezzed. Direkt ellenkező irányban menj. Nem tart senki hülyének!

Különös, hogy az elmegyógyintézetben van net, de ez nem tartozik ide, csak eszembe jutott.

2016. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már megint te? Ez valami fétis nálad, ez a szellemként akarsz kukkolni dolog?
2016. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
legyél egy dilis pixa, akit nem környékeznek meg a fiuk :pp
2016. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
en nem akarok senkit se kukkolni😝😝😝
2016. szept. 3. 11:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Én akarok, majd jó móka :D
2016. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Esküszöm én is ugyanezt akarom.Sokat gondolkoztam ezen.
2016. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem hülyeség, az ilyen gondolatok a természetes védekezőmechanizmus részei. Valószínűleg az átlagnál is jobban gyötör a halálfélelem, ezért ilyen halál utáni életről fantáziálgatsz, hogy csillapítsd. Ez valahol jó, valahol rossz. A halál elfogadása is része az életnek, picit próbálj megbarátkozni vele.
2016. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!