Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokkal kapcsolatos...

Vámpírokkal kapcsolatos információgyűjtés?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy tisztában vagyok a faj kialakulásával, tulajdonságaikkal, és a történelemben betöltött szerepükkel, ám az ember mindig megtudhat új dolgokat. Olyan emberek jelentkezését várom, akik érdekeltek ebben a témában, esetleg tudnak olyan fórumot, ahol hozzám hasonlóan komoly célokkal rendelkezők fordulnak meg.

2017. jan. 6. 21:45
1 2
 11/19 Pene válasza:
2017. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ez Komoly? De van egy fórum Twilight
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy akik az ilyen kérdéseknél poénkodnak és írkálnak hogy hülyeség az egész, valójában félnek és magukat nyugtatják :) Az a haj, kedves kérdező, hogy nem fogsz hiteles információkat találni, főleg nem a mai elferdített valóságban. A régebbi történetekben, beszámolókban esetleg találhatsz való információkat, de ezt ne az interneten keresd, inkább menj el a levéltárba
2017. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy egyes elmebetegek komolyan veszik ezt az idióta kérdést...
2017. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van 1-2 jo rész amit a vámpiroknál találtak ki pl a szem fog amivel táplálék hoz juthat ha a szem fogak elég nagyok akkor be juthat az artériába ezután jönnek a gondok ha 1 ember nagy mennyiségű vért inna ki hányná mivel az agy azt hinné hogy belső vérzése van ha ezt a funkciót ki lehetne kapcsolni akkor még az emésztés van hátra és a vér mérgezést a vizt át tudja alakítani a szervezet vérré de a vért vérré először valahogy az a sok vérnek fel kellene szivodnia majd az érrendszerbe kerülnie + még a vér mérgezést elkerülni de halott akkor nincs gáz a sziv pumpáláshpz nem muszály élőnek lennie meg felelő elektromos hullámokkal maguktól mozognak az izmok amit az ki is küldhetne de még több és több probléma merül fel
2017. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Pene válasza:
2017. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Barbucso válasza:
Miért kell valakit elmebetegnek titulálni azért mert hisz valamiben amiben ti nem??? Most komolyan ... én is hiszel bennük. És normális vagyok... 21 éves lány vagyok.. na szevasztok
2019. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Huszonegy évesen hiszel a mesékben? Nem, nem vagy normális.
2019. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Én 33 vagyok és hiszek a tengerimalacokban.
2019. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!