Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthatott? [többi lent]

Mit láthatott? [többi lent]

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mesélte nemrég, hogy amikor kicsi volt mindig álmodott egy fekete ruhás nővel. Valóban létezik a nő mert amikor vele álmodott látta is a városban. Egyszercsak elmúlt ez az álom de nemrég megint jelentkezett neki és haverjaival egyik bolt előtt álltak és a barátnőm látta azt a nőt. Azt mondta nekem h a nő megfogta a kezét és megkarmolta, amikor a haverjai észrevették h bnőm kinyújtotta a kezét megkérdezték h kinek nyújtja és bnőm azt mondta h annak a fekete ruhás nőnek. A nő már nem volt ott viszont a karmolás nyoma ott volt. Bnőm azt is mondta h tuti nem képzelődött és tényleg ott volt a karmolás nyoma. Mit jelenthet ez? Csak olyan írjon aki értelmeset is tud mondani pls
2010. máj. 5. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A feketeruhás nő valószínűleg negatív "lény", márcsak a fekete szín miatt is, meg mert nem segíteni akart a barátnődnek, hanem megkarmolta. Sajnos ennél többet nem tudok mondnani, szerintem ha legközelebb ott lesz a nő, a lány kérdezze meg tőle, hogy mit akar tőle. Valszeg válaszolni fog.
2010. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szellemet látott. Lehet, hogy az előző életből van, vagy valami nem tetszett neki a lányon/lányban. Nem tudom szoktad-e nézni az Investigation Discoveryn a Szellemjárás c. műsort, de abban már volt ilyen. Egy pasit azért karmolt meg egy szellem, mert a szellem a gyerekkel szeretett volna lenni (pár hónapos volt a gyerek) és az apja levitte az emeletről és történt valami furcsa dolog és elmentek egyből a házból és amikor a pasi rakta be a gyereket az autóba akkor megkarmolta a szellem.


Volt egy másik az úgy volt, hogy egy nő elment egy látnokhoz akibe beleszállt a gonosz szellem és mondta a szellem, a nőnek a látnokon keresztül, hogy úgy sem fogja megúszni azt amit tett az előző életében és, hogy haláláig kísérteni fogja.

2010. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Először is lenne egy kérdésem a barátnőd tuti igazat mond?? Utána pedig: Igen a fekete az nem jelent jót és főleg ez az álom dolog is szerintem ne szóljon hozzá a barátnőd ahoz az alakhoz hanem amikor ottvan egy kigyúrt barája szóljon neki hogy kapja el xD de komolyan aztán meg ha még zaklatja hívja ki a rendőrséget rá érdekes hogy sokan mondják hogy vannak szellemek de én még sose láttam ez miért van én személyszerint nem tudom hogy vannak e vagy nem de az ilyen dolgoktól be vagyok tojva sok sikert a barátnődtek és tarsd észbe amit mondtam egyébként az az alak hogy a kérdésedre is válaszoljak egy negatív "lény" lehet ami jót nem hoz úgyhogy óvakodjon tőle
2010. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
áljunk csak meg most olvasom hogy a nő fogta meg a barátnőd kezét és akkor karmolta meg amikor jöttek a barátnői lehet hogy tanácsot akart kérni vagy mit tudom én és amikor meglátta őket úgy érezte hogy a barátnőd elárulta őt vagy mit tudom én nem vagyokk szellem de sok sikert majd mesélj még :)
2010. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :) majd javaslom ezeket bnőmnek :)
2010. máj. 5. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hittem volna,hogy léteznek még igazi boszorkányok!Mert ez pont rájuk vall.. a választ a Krúdy Gyula tenyérjóslásos álmoskönyvbe találod,ott láttam a boszorkányokról írást,hogy hogyan lehet szabadulni tőlük..asszem elsőnek annyi,hogy ne nézzen a szemébe!!főleg ha pirosan csillan meg..a boszorkányok amúgy teljesen kiszámíthatatlanok!VIGYÁZZATOK!
2010. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bloody Mary
2010. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Máté98 ***** válasza:
Vagy egyszerűen a "bnőd" el van tájolva az értelmes, valóságos világtól a képzeletbeli szellemvilág fortélyai felé... volt osztálytársam szellemekkel diskurált, 1-2 hét múlva ment a lalások iskolájába... -esetleg az álom csak mese, a karmolás meg az ő műve? Mindenesetre nem akarlak megbántani, de én ilyenekkel szemben elég erősen szkeptikus vagyok...
2010. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Toma Dominik ***** válasza:
lehet hogy egy halott barát aki féltékeny lett amikor meglátta a barátait
2011. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!