Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Halál előtt régi szeretteinket...

Halál előtt régi szeretteinket látjuk?

Figyelt kérdés
Anyukámnak agyvérzése volt,és mesélte,hogy az életmentő műtét előtt nagy vakító fényben látta a nagymamáját és az egykori osztálytársát. És azt mondta,hogy szeretet töltötte meg a szívét./kicsit hülye a fogalmazás,bocsi/ Szerencsére meggyógyult. Szóval ez tényleg igaz, vagy csak az emberek agya képzeli oda a szeretteit?
2010. máj. 6. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de mama, papa, és anyu is látta a halála előtt a szüleit. Mindhárman beszéltek róla, félig összefüggéstelenül, az utolsó percekben.
2010. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az agy rengeteg mindenre képes! Testi tüneteket produkál,betegségeket,szexuális kielégülést érintés nélkül és még hosszú a lista.Nem azt mondom hogy csak az agya műve, de én nem hiszek a magasabb létsíkban.Szerintem ez csak azért kell az embernek hogy valakire tudja fogni ha rossz történik vele és jó páran csak azért hisznek a menyben mert félnek mi van ha még is van(köztük én is) De hát amit nem tudok felfogni józan ésszel és nem megmagyarázható abban nem igen hiszek.Nem is vagyok babonás.Lényeg a lényeg ha anyukád boldog volt a mamád és az osztálytársa látványától akkor legyen az agyi vagy felsőbb cselekedet mindenképpen jó.
2010. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Ennek könyvtárnyi irodalma van már, halálközeli élmény a neve (near-death experience, pl. www.near-death.com).

Igazából halál után "hazamegyünk", és már a haldokláskor egyes szeretteink elénkjönnek, hogy segítsenek.

2010. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
El lehet ám dönteni tudományosan is, hogy csak képzelődünk vagy tényleg van lelkünk, ami halhatatlan. Van egy sor bizonyíték a lélek létére, lehet könyvet olvasni erről, házilag is lehet kísérletezni. Hajrá!
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A könyveknek utána nézek. :)
2010. máj. 6. 18:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad

Szia! Irnál nekem pár bizonyitási módót, esetleg kísérletet? Nagyon érdekelne a dolog.Köszi.

2010. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze. A napokban a könyvtárban is utána nézek :)
2010. máj. 6. 19:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Vagyis én is írhatok, ha akarod.*
2010. máj. 6. 19:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az is megfelel! Hálás lennék.
2010. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
18:25 ugyan ez a véleményem erről!És amúgy ez majdnem mindenkinél így van..csak van aki mondja,hogy ott a mama,van aki meg meglepődik rajta,és mielőtt kimondhatná,elmegy..
2010. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!