Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem zaklat egy démon?

Azt hiszem zaklat egy démon?

Figyelt kérdés

Először is lehetőleg csak az írjon aki komolyan hisz az ilyesmiben és tud/szeretne segíteni mert komoly dologrol van szó és egyáltalán nem viccből írom ki.

Szóval folyamatosan úgy érzem mintha valani vagy valaki "uralkodni" szeretne felettem. Néha hallom ahogy a nevemet suttogják és nem a fejemből jön hanem mondjuk a szoba másik végéből hallom. Gyakran látok a szemem sarkából elsuhanó fekete ember alakú árnyakat, folyamatosa olyan érzésem van mintha figyelnének és néha olyan szörnyű gondolataim támadnak amiket inkább nem is rédzletezek és amiket sosem tennék meg. Olyan mintha valaki próbálna rábeszélni hogy tegyem meg és nagyon erős akarat kell hozzá hogy ellenálljak.Mintha valami megpróbálna rávenni ezekre a szörnyű dolgokra. Olyan is van hogy az egyik pillanatban semmi bajom aztán elkezdek szó szerint őrjöngeni. Amikor pedig lenyugszom úgy érzem mintha nem is én lettem volna. Mintha valami irányított volna. Vab olyan is hogy ha belépek egy helységbe elkezdenek pislákolni a lámpák, hirtelen lecsökken az adott szobában a hőmérséklet vagy iszonyat hangosan "pattognak" a berendezések. Az egyik legdurvább eset pedig nem régen történt. A szobában álltam és a tv-t kapcsolgattam amikor úgy éreztem hogy valami hozzámér. Mint mikor valaki a hátunkra teszi a kezét. Aztán egyszerűen elvesztettem azxegyensúlyom és elestem. De nem magamtól nem szédültem és nem botlottam meg semmiben. Egyszerűen olyan volt mintha valaki ellökött volna. Mi a frász ez? Sosem idéztem meg semmi akkor mi ez? Kérlek segítsetek



2017. febr. 5. 01:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

tegyél fel sátornégyzeteket az ajtókra és ablakokra.

a sátor négyzet egy védőpecsét.

itt a gyakori kérdéseken le van írva hogyan kell megrajzolni.

2017. febr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
Segiteni nem tudok,de velem is tortent ilyen,rosszabb eset is. Ha beszelni szeretnel irj!
2017. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Missi_Key ***** válasza:
76%
Skizofrenia?
2017. febr. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
67%
Skizofrén vagy
2017. febr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Miből godoljátok?
2017. febr. 5. 03:59
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Hatalmadban áll elküdeni Neked vagy másnak.

Parancsold neki (hallhatóan mondd ki), hogy hagyjon el minden területet / minden életterületedet, ahol tartózkodol és ahol szeretteid tartózkodnak.

Fogalmazd meg szépen, és mondd el! Ha szükségét érzed, többször is.

2017. febr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Tizenévesen, elég megnézni pár horror filmet és az ember képes bemesélni magának mindent félelmében... Hagyd abba ezt a negatív gondolkodást, és ezt a gyerekes viselkedést és nőj fel! Vállalj felelősséget, nézd szembe önmagaddal, ne keress kibúvókat! Keress célt az életedben!
2017. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

" ha belépek egy helységbe elkezdenek ... hirtelen lecsökken az adott szobában a hőmérséklet"

Vállalj nyáron nagy térfogatú irodaházakban légkondicionáló munkát. Olcsobban, mint a villanyszámla lenne, lesz rá kereslet!

.

Amúgy pedig skizofrén paranóia.

2017. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Démonok nem léteznek...meg ezt a sátornégyzetes dologt be ne vedd. Szerintem skizofrén vagy...de remélem nem...


Téveszmék - nem a valóságból táplálkozó személyes hit, például paranoia (követnek valakit, összefogtak valaki ellen) vagy nagyzásos téveszme.

Bizarr téveszmék - például valaki azt hiszi, hogy marslakók szabályozzák a gondolatait.

Hallucinációk - nem létező dolgok észlelése, például képzeletbeli hangokat hallása.

Inkoherencia (összerendezetlenség) - logikátlan gondolatok.

Érzelemmentesség, vagy nem megfelelően kimutatott érzelmek.

Folyamatos olyan érzés, hogy valaki figyeli.

Munkahelyi, illetve társasági helyzetekben nem megfelelő viselkedés.

Társasági izoláció.

Problémák a személyes higiéniával.

Ügyetlen, koordinálatlan mozgás.

2017. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

#4-vagyok.

Miből gondolom? Az előző leírta.

2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!