Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a sámán az?...

Lehetséges, hogy a sámán az? Vagy egy démon kísért?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap minden egyes percében úgyérzem, hogy valami "hozzám van ragadva", kísért engem. A sámán küldte ezt a démont, vagy ez már maga a sámán ? Nem tudom mit tegyek mondtam már neki/nekik, hogy szóljanak hozzám, hátha elérek vele valamit, de utána mégjobban nem sikerülnek a dolgok. Egyszeráen nyomasztó érzés, hogy kísértenek, de nem tudok mit tenni. Amikor nyaralni voltunk, akkor nem volt ilyen, lehet, hogy helyhez kötött démonnal állok szemben aki azt akarja, hogy elköltözzek ebből a lakásból ? Előző tulajdonos nem észlelt semmi ilyet sőt nem bírta abbahagyni a röhögést mikor felhívtam ezzel a problémával. Mit tegyek ?
2017. jan. 13. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Démonűzők segítenének ? Vagy erélyesebben kérjem a sámánt, hogy akadjanak le rólam végre ?
2017. jan. 13. 18:51
 2/8 anonim válasza:
100%
Mi a keresztneved? Máris küldöm Mihály Arkangyalt démonűzés végett.
2017. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mihály azt mondja nem kísért senki. :) Túl aggódod a helyzetet.
2017. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár nem is tudom miért írom le, úgy se fogod elhinni, de:

Biztos nem démon az a valami ami nálad van. A démonok veszélyesek s előbb fog rád esni egy aszteroida, mint hogy nálad démon legyen.

---------

Gyújts meg hosszú szárú fehér gyertyát, három napon keresztül.

2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erős pszihózis
2017. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgassá mán! 😎
2017. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SpilerHUN ***** válasza:
Bútaság a kérdés mert a sámánok jók, a démonok nem!
2017. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sámánok alapvetően segítő szándékú gyógyítók, jósok és igen a természetfeletti lényekkel is kapcsolatba kerülnek de te szerintem kevered a sátánnal.Egy boszorkány vagy egy ellenlábasod viszont megátkozhatott.Démonokról ne fantáziálj,de szellem lehet.Fehér gyertya égetés javaslott ahogy az egyik előttem szóló mondta.
2018. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!