Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemtevékenység egy YouTube...

Szellemtevékenység egy YouTube videó rögzítése közben? Vagy mi ez? Érdemes végignézni a videót.


2017. febr. 21. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

ird le mi az ....

nincs kedvem megnézni

2017. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

icc fék....


a videót halloween előtt tette fel, vajon miért?

miközben mindenféle dolog történik, a csákó nem tojik be, hanem visszaül a gép elé és folytatja a játékot

18700 feliratkozója van

orrba-szájba gyártja a gémpléjeket, viszont ezek nem hoznak újabb feliratkozókat a konyhára

kitalált valami ütősebbet, és előadta ezt a szellemes dolgot....

hűha

a videót (mint már írtam) halloween előtt, október 28-án tette fel, ez után viszont semmilyen szellemes videója nincs

ezt a szellemizét is csak a kommentekben próbálja magarázni


szóval ez egy fék vagy fake

baromság

nézettségnövelő próbálkozás

340 ezren nézték ezt meg, de a többi videóját átlag 600an (és még sokat mondtam)

2017. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1, nagyon fantáziadús komment..

#2, tegyük fel, hogy fake. Ebben az esetben szerinted az online chaten írkálók is be voltak avatva? Ilyen szövegeket láttam (a teljesség igénye nélkül), hogy:

- meghalnék, ha velem történne ilyen,

- vegyél magadhoz egy kést tesó,

- lépj le onnan.


A chatelők is be voltak avatva szerinted?

2017. febr. 21. 10:55
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

nem, nem voltak beavatva...


de gondolj már bele

ha veled történne ilyen, akkor te nyugodtan visszaülnél a gép elé játszani? vagy fognád a kamerát (ha már úgyis rögzít) és utánajárnál a dolgoknak, mert ez a gyerek játszik tovább... és még pofákat vág közben...

szóval ez egy megrendezett dolog

persze, hogy egyesek beveszik

persze, hogy olyanokat irkálnak, amit te is idéztél

de nézz már egy kicsit a dolgok mögé

nincs magyarázat, nincs folytatás, nincs semmi


jó, én nem akarlak győzködni

én azt mondom ez egy fake, nézettségnövelő-felíratkozógyűjtő próbálkozás, mely a későbbi videóinak nézettségét megnézve nem jött be

te kérdezted, hogy mi ez... az én válaszom az, amit fentebb írtam

2017. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4, valamiért azt hiszed, hogy én támadlak, pedig csak teljesen egyszerű eldöntendő kérdéseket tettem fel. Az "Ockham borotvája" elmélet szerint is az a legegyszerűbb, legnyilvánvalóbb válasz az esetre, amit te írtál, csak azt nem értem, hogy miért véded annyira, mintha a bizonyítványodat magyaráznád..
2017. febr. 21. 11:28
 6/15 anonim ***** válasza:

bocsi, kicsit behergeltem magam....

:)

2017. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok, no problem :)
2017. febr. 21. 11:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként, mivel én már láttam élőben ilyet is, meg egyebeket is, az én hitemet egy fake videó nem billenti meg :)
2017. febr. 21. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy chaten marhaságokat írogatnak miért bizonyítaná - avagy növelné a valószínűségét -, hogy ez nem fake? Nuku összefüggés.
2017. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak megkérdeztem, hogy vajon be voltak-e avatva.

Egy szóval sem írtam, hogy nem fake.


Mi van itt ma mindenkivel? :D

2017. febr. 21. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!