Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az alábbi UFO...

Mit gondoltok az alábbi UFO videóról?

Figyelt kérdés
A youtube böngészés közben találtam. Mit gondoltok valódi vagy koholmány? Hogyan lehet megállapítani? :D https://www.youtube.com/watch?v=suBp3ai-xG8

2017. jan. 10. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Több éves és már sokszor láttuk, megválaszoltuk. Többen azt is megmutatták, hogyan készült. Nem valódi.
2017. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi a válasz hogyan csinálták? Én is tudnék ilyet csinálni?
2017. jan. 10. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha üveglapra ragasztól egy ufós matricát Majd nem túl jó kamerával felveszed ahogy mozgatod a üveglapot. persze a üveg szélei ne látszódjanak.


Ezt még a tévében láttam mivel magához a felvételhez nem nyúlsz nehéz lesz bizonyitani hogy fake videó

2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez valódinak tűnne ,de ha az elsőnek igaza van nem az .

Én is láttam egy jó párat én láttám határtető egyszersem láttam főlszálni ,a fák közül kiemelkedni viszont már igen .

Az álca berendezést szinte mindig használták amég elnem csesztem nekik ,valahogy úgytalálatam el ,hogy a' egy része tönkrement ,büszke vagyok magamra ,keresztbe tettem nekik !


Valami képernyő lehet a' felülete az űrhajóknak és kamerák vetítik ki egyiket a' másikra így láthatatlan .

Ellége félek tőlük azt mondják egyből lebénítanak ez nem teljesen igaz ,és lehet az elekronikai felszereléseket megbénítják ,de nem golyóállóak !

A szemüket nem szabad nézni ,akkór bénulsz le ,egy kardal ,vagy egy kalasnikoval is nekik ronthatsz !

2017. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs miről beszélsz.


#3 Azért egy kamerára ragasztott matricát könnyű észre venni. Arra lennék kíváncsi hogyan csinálták a videót. Én sem hiszem el, hogy valódi. Nem vagyok azért hülye.

2017. jan. 10. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
ablaküvegre nem a kamerára.
2017. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kédező próbáld me újra értelmezni annak a' súlyát ami jelenleg a' helyzet .

A régiek még segítettek ,ezek integrálni akarnak .

Ocsmány hibrideket csinálnak szórakoznak az eltérített emberekkel !


Max 2040-re már elkezdődik az igazi invázió ez csak a' beszivárgàs !

2017. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
úgy tűnik hogyha vannak ufok akkor is jól rejtik magukat. manapság azért már mindenkinek van egy fényképező a kezében de hiteles felvételek nemigen vannak
2017. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tislerics Máté ***** válasza:

A videó eredeti felvételeket használ, amire utólag illesztette a 3D-s animált elemeket. Ez roppant egyszerűen kivitelezhető. 3D modellező programok ismerete szükséges csupán! Maja, 3Dsmax, stb... megcsinálod az animációt, berendereled, majd AfterEffects-ben ráilleszted az eredeti felvételre. (ez csak egy példa volt, más programokkal is meg lehet csinálni)


Az animált elemek úgy illeszkednek tökéletesen az eredeti felvételhez, hogy fix pontokhoz rögzül a CGI animáció. például egy falevélhez a felvételen.


1-2 hónap és tökéletesen megtévesztő videót tudsz készíteni, na meg sok pénz. ezek a programok nem olcsók! Illegálisan letölteni is lehet, de azt csak saját felelősségre tegyed, ha teszed.


Amúgy ez a trükkfelvétel kifejezetten gagyinak számít! ezerszer hitelesebbek is léteznek jobb felbontásban. A látványos amerikai filmek is pont így készülnek. Tudom furcsán hangzik, de egy jelenetet a vasember c. filmből otthon is meg lehetne csinálni. Ma már ez nem probléma. Rengeteg oktató video van az interneten, amik egy óvodás számára és érthetőek, ezek lépésről lépésre elmagyarázzák, hogy kell ilyet csinálni.

2017. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=nTPSuAO8b54



Húh meneküljél az ágy alá, mert jön a háború is :)

2017. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!