Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik hisznek a vámpírokban,...

Akik hisznek a vámpírokban, farkasemberekben azok hisznek a Télapóban és a Fogtündérben is?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésnél ahol az a válasz hogy farkasemberek és vámpírok (nem a denevérre gondolok) mindig le vannak pontozva azok a válaszok amik azt mondják hogy nincsenek.


Azok akik szerint vannak (nyilván azért pontozták le) miből gondolják hogy vannak, és miért hisznek a benne? Azon kívül hogy van egy két romantikus film miből valószínűbb hogy a igazibbak mint a Télapó?


2010. máj. 11. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Hupikék törpikék sem léteznek
2010. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
de de szerintem hupikék törpikék léteznek :)
2010. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is..de csak hupikék törpikék. :D
2010. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Milyen baromság ez???Egyik sem létezik ezek közül
2010. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Én tudom, hogy léteznek hupikék törpikék, én már láttam. Ja és fogtündér is van, régen elvitte a fogaimat és hozott helyette pénzt. Ha nem lenne, miért tett volna kétszázast a párnám alá? Nemde? Ugye. A télapó is minden évben rendre telepakolja a csizmámat finomságokkal. Ezek szerint ő is van . A kutyaólban nálunk a kutya minden teliholdkor emberré válik, azt mondja ő már egy háziasított farkas ember. Na ez van. Viszont megyek, mert nagyon álmos vagyok és messze még az este. Visszadőlök a kis fedelesbe. Este anyuék bálba mennek....
2010. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

A Vámpírok Báljára? Bocs :D


Télapó pedig alias Mikulás: (csak a materialista szemlélet Télapónak nevezte el)

Szent Miklósra (püspök) emlékezve tartjuk meg az ünnepet, a gyerekek nagy örömére, aki éltében a szegény sorsúakat támogatta.


Manók létezhetnek, találtak már 30-40 cm magas kifejlett embert.

Vámpír: népnyúzó


farkasemberből speciel nem nagyon készültem (de lehetséges a farkastól való félelemből ered. Ami teljesen felesleges, hiszen a farkas rendkívül félénk állat...

2010. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

"A Vámpírok Báljára? Bocs :D "


Hogy találtad ki? Csak nem valami nagy mágus vagy???

:D

2010. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
nem, Miss Irónia :D de nem gonosz, csak csip-csip
2010. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem vallod be, hát nekem így is jó. ;D
2010. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
:))))
2010. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!