Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Macskám furcsán viseledik a...

Macskám furcsán viseledik a házban, gyakran úgy néz, mintha látna valakit és fél tőle. Lehet, hogy szellemek vannak a házban?

Figyelt kérdés
1 éves kis süldő macska még, de eléggé kifejlettek az érzékei és okosabb még nálam is szerintem, szóval nem hiszem, hogy alaptalanul figyel fel dolgokra. Szerintem érez valamit vagy talán még lát is, amit én nem. Sokszor megkérdem tőle, hogy mit látsz, de nem reagál rá semmit, de azt látom a szemében, hogy eléggé megvan ilyedve olyankor. Én ia gyakran érzek furcsát a házban, mintha olyan baljós érzésem lenne, mintha valaki figyelne sokszor azt érzem, főleg este. Volt már,hogy éjszaka fel kellett kapcsolnom a lámpát, mert úgy éreztem, hogy valaki bent van a szobában és figyel. Tudom ez igy nagyon parául hangzik, de esküszöm így volt. Nem vagyok bolond mielőtt valaki kérdezné, bár alátámasztani se tudom semmivel amit érzek, csak a megérzéseimmel. Amúgy máshol soha nem éreztem ezt, csakis itthon. Egy elég nagy ház, még a nagyszüleim vették valakitől, szóval nem mai házról van szó. Az 1960-as évekbe épült.

2017. márc. 25. 14:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen a cicak es a kutyak is latjak a szellemet Valoszinuleg azt lat Ahogy az en cicaim is latnak neha Par napja kellett a ket cicambol az egyiket elaltatni Aznap ejjel a masik cica meredten bamult este egy helyet es nagyon megvolt ijedve Nem vagyok biztos benne de lehet a tarsat latta v egy ember szellemet Azokosok szerint ha szellem jott a lakasba hirtelen leesik a szoba homerseklete.
2017. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

A közismert ezos szaklap is bizonyítja, hogy a macskák ördögi lények.

Márpedig a nem evilágiaknak látniuk kell a hasonszőrűeket.

Végre előkerült a színtiszta bizonyíték, hogy a macskák démoni teremtmények

[link]

2017. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 thoomas26 ***** válasza:
80%

Egyes állatok, így a macskák is, az embernél kifinomultabb érzékeléssel rendelkeznek. Így igen, lehetséges, hogy egy korábban élt, de itt ragadt ember tudatát (szellemét) érzi a házban. Ha különösebb problémát nem okoz, ne félj tőle, hiszen pont a félelmedből táplálkozhat. Bár nyilván könnyű ezt mondani, ha benned van az érzés, s a macskád még rá is tesz egy lapáttal.

A macskákról e képességük miatt is gondolhatták régebben, hogy démoni teremtmények lennének, ez azonban egy hiedelem csupán. A macskák egy szerethető, békés társaink lehetnek, akiknek a puszta közelsége is lelki megnyugvást adhat.

2017. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

thoomas26

Furcsálom viszon, ha ez így igaz, a szellemvadászok miért nem alkalmazzák munkájuk során a macskoszokat?

2017. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%
Az allatok sok mindent elore ereznek,sokkal kifinomultabb erzekeik vannak mint az embereknek.Valoszinuleg a felgyorsult vilag oket nem erinti meg ugy mint minket,nincsenek tarsadalmi elvarasok,stb...Sztem lehet,h erez valami ittragadt szellemet!Tesomeknal ket macska van,allandoan egy fotelben aludtam mindaddig,ameddig edesapam el nem ment!Onnantol kezdve soha tobbet nem mentek fel a fotelba,odatenni se lehet oket.Ha legkozelebb erzed azt,h nem vagy egyedul,szolitsd meg hangosan,koszond meg a latogatasat es kuldd el,h mostmar nyudodjon bekeben,ez segithet,ha nem rosszak a szandekai.
2017. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Aludtak*
2017. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor apum beteg lett, akkor a macskák már nem maradtak meg a szobájában, korábban szinte mindig ott voltak. A temetés napján tudtam haza utazni. A szoba nagyon nyomasztó volt, pedig ki volt takarítva és tiszta volt, mégis valami megmagyarázhatatlan nyomasztó érzés volt benne lenni.

A temetés után is amikor bevittem az egyik macskát egyből kirohant. Később meggyújtottam egy mécsest és kértem az angyalokat, hogy tisztítsák meg a teret, töltsék fel fénnyel és minden ártó dolgot távolítsanak el. Utána láttam, hogy az egyik macska bent van a szobában.

2017. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

"okosabb még nálam is szerintem"


Egyezik a véleményünk.

2017. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tomimi2 válasza:
24%

Hogyha a macskád okosabbnak hiszed, mint magad, akkor valószínűleg szőke vagy, és köztudott hogy a szőkék mindig megijednek a horror filmektől.

Megoldás: Ne nézz horror filmet, de viszont amíg ilyen érzéseid vannak addig nézz pl vígjátékot...stb

2017. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
78%
Igen, szerintem is előfordulhat, hogy valamilyen negatív szellemi erők vannak a lakásban, és a macska ezt megérezte. Ha jelentős ezeknek a mértéke, azt szerintem van, hogy még az ember is tudja érezni, ha figyel, pl. van, hogy az ilyen szobák (lakások) hangulata sivár, depressziós, leverő vagy pedig nyomasztó (épp úgy, mint a #7-es hozzászólásban volt). Tehát semmiképpen sem vidám vagy életteli, és még akkor sem válik ilyenné, ha gyönyörű rendet csinálsz, és kiraksz vidám képeket a falra.
2017. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!