Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent, ha egy holdacska...

Lincike kérdése:

Mit jelent, ha egy holdacska jelent meg a kezemen? Olyan személyt keresek, aki jártas a természetfelettiben, mert komoly gondom van!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja csak úgy megjelent a kezemen egy félhold alakú nyom (olyan mintha bele lenne égve a bőrömbe, de tudom, hogy nem sebeztem meg magam ott). Sokat olvastam utána, több magyarázatot is találtam, de mindegyik komolytalannak tűnt. A sztorihoz még hozzátartozik egy nem éppen kellemes történet, ezért nem tudom pontosan, hogy ez MINEK a jele. Néha meglátogat egy alak is, s bár nem feltétlenül akarok megszabadulni tőle, valami konkrétumot szeretnék kideríteni róla. Ebben kérem szakemberek segítségét.


Ha szükséges, személyesen is elmegyek olyan profi szakemberhez, aki magyarázatot tud adni a gondomra, szóval kérlek segítsetek, hogy kiderítsem mi ez, vagy legalább eljussak egy olyan személyhez, aki magyarázatot tudna adni.


Köszönöm válaszaitokat!



2017. márc. 30. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Az az alak elnyomta a cigijét a kezeden, amíg aludtál.
2017. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát lehet, hogy szemölcskéd lesz?
2017. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Te vagy a Holdtündér, csak nem emlékszel a múltadra.

Az alak, aki folyton meglátogat, az "álarcos férfi", ő segít ha bajba kerülsz, de nem leplezheti le magát előtted.

Az a feladatod, hogy megkeresd a többi kiválasztottat, és megvédd az ártatlanokat.

(Sailor Moont ajánlom megtekintésre)

2017. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Létezik 2 féle ember; az egyik aki eljutott arra a szintre, hogy nem magával foglalkozik és van aki pedig eljutott oda, hogy magával foglalkozik a legjobban.

És vagyunk mi meg ti.

2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem bunkózásra vagyok kíváncsi, hanem komoly feleletekre. Aki nem tud érdemileg hozzászólni, az ne tegye, mert nem vagyok kíváncsi a beszűkült látásmódokra. Az ilyen emberek egyáltalán minek nézegetik azokat a kérdéseket, amikhez nem értenek? Szánalmas...


Reméltem, hogy itt esetleg van egy értelmiségi ember, aki tud segíteni, de látom, hogy a legtöbben csak azért járnak fel erre az oldalra, hogy másokat kritizáljanak a nem hozzáértő válaszaikkal. Sajnálom ezeket az embereket.


Ha találtam volna egyedül is olyan személyt, aki nem szemfényvesztő, hanem tényleg ért a munkájához, akkor nem kértem volna a segítségeteket. De látom, hiba volt rátok támaszkodnom, ti csak viccet csináltok egy nagyon is komoly helyzetből.


Aki esetleg ténylegesen hozzá tud szólni, annak nagyon szépen köszönöm. A többiek meg pusztuljanak a problémámat megoldani akaró, kedves emberek kommentjei közül a szemetükkel.

2017. márc. 30. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Mesélj inkább az alakról.
2017. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Először is keress fel egy bőrgyógyászt, csak a biztonság kedvéért -ezt nem viccből írom!

Azt az alakot pedig fejtsed ki kissé, mert így nem világos, milyen formában is jelentkezik, és mi is az valójában?

2017. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen stílussal kedves kérdező, meg gondolkodással aligha lehet természetfeletti tapasztalásod. Oda egy dolog kellene, ami benned még nem fort ki kellően: alázat.


Szerintem keress fel egy bőrgyógyász, és egy pszichológust is első körben. Jó tanács csak.

2017. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Lunáris prizma tedd a dolgod!!!
2017. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, tudnál fotót küldeni a kezeden lévő félholdról?
2017. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!