Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen tényleg létezik? (Komoly...

Ilyen tényleg létezik? (Komoly válaszokat)

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyenekben, de most direkt ezért léptem be kb 5 év után :D a GYK-ra hogy megkérdezzem.


A mamám idén halt meg, nagyon megrázta az egész családot, legfőképpen engem és az anyukámat. Több hónapig nem telt úgy el nap hogy ne beszéltünk volna róla.

Egy ismerősünk aki valamilyen "látónak" mondja magát, meglátogatott minket, és azt mondta már az ajtóban érezte a mamám jelenlétét. Azt mondta hogy nem tudott még elmenni, és anyukám életerejéből táplálkozik. Anyukámnak akkor tényleg rengeteg baja volt, beteg volt, több gyulladása volt, cisztája volt, stb. Aztán az a nő csinált valamit, fogalmam sincs hogy mit, én keresztény vagyok , nem hiszek az ilyenekben :D de utána anyukám cisztája magától felszívódott, meggyógyult, már nem beszélgettünk naponta sírva róla, és tényleg lehet hülyén hangzik de éreztem hogy már tényleg nincs itt velünk, itthagyott minket a mamám.


Én nem hiszek a szellemekben, a Bibliában hiszek, de most olvastam egy hasonló történetet, hogy a szellemek akik elhagyták a testüket, és ragaszkodnak még a földi élethez az azokból a lelkek energiáján élősködnek, akik még nagyon nem akarják hogy elmenjenek. Szellemidézéskor is ugyanez van.

Ebben ti mennyire hisztek? Tényleg lehetséges ez? Mit jelent egyáltalán az hogy "valakit elengedni"? Szerintem lehetetlen csak úgy belenyugodni hogy meghalt egy szeretett hozzátartozónk.


21L



2016. okt. 19. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nincs ilyen.
2016. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Részvétem.
2016. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Csak egy szerencsés véletlen volt, nem léteznek szellemek. Ha léteznének, azt bizonyítanák, sőt egy egész tudományág épülne rájuk.
2016. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez úgy működhet, hogy ha a hozzátartozó nagyon szomorkodik, ragaszkodik az elhunythoz halála után is, akkor annak lelke nem tud, nem akar tovább menni oda, ahová ő való.Itt marad.De ahhoz, hogy itt meg tudjon nyilvánulni, energiára van szüksége, amit azoktól von el, akiktől lehet.
2016. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Fish1 ***** válasza:
43%
Igen, létezik.
2016. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Igen, létezik


Bibliába sok mindent leirtak csak kiszedték belőle


"Kr. u. 60-ban a keresztény papok zsinatán Krisztus bizonyos tanításait eltörölték. Erre a sorsra jutott a reinkarnáció is, a Krisztus által tanított számos dologgal együtt"

2016. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Persze te ott voltál, amikor kiszedték.
2016. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%

"Ilyen tényleg létezik? (Komoly válaszokat)

Nem hiszek az ilyenekben, de most direkt ezért léptem be kb 5 év után :D a GYK-ra hogy megkérdezzem.


A mamám idén halt meg, nagyon megrázta az egész családot"

"Én nem hiszek a szellemekben, a Bibliában hiszek"

Eddig olvastam.

Értelmetlen akárkinek is válaszolnia.

2016. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

nem, kedves lucifer nem voltam ott

hanem csak tanultam történelmet

2016. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon röviden válaszolok csak: igen, létezik ilyen.
2016. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!