Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Miért zaklatnak?

Mi ez? Miért zaklatnak?

Figyelt kérdés
Megpróbálom elmesélni "röviden". Kiskorom ótbesz3z3rzékelem valamilyen szinten a szellemeket.SDeNem szeretek temetőkbe járni mert nyomasztó érzés fog el. Olyasmi mint mikor belépsz egy társaságba és hirtelen minden jelen lévő téged bámul te pedig már kellemetlenül érzed magad. Kb valami ilyesmi. Anyukám mesélte hogy amikor kicsi voltam (olyan 3-4 éves) folyton mondogattam hogy egy bácsi van a házban. Aztán később olyan 7 éves koromban amikor külön szobám lett fennt az emeleten épp játszottam a földön amikor azt vettem észre hogy egy kislány áll előttem. Olyan 7-9 éves forma tehát kb velem egy idős. Nem árnyék szerű volt vagy alig kivehető. Tisztán láttam. Mereven bámult semmi érzelem nem volt az arcán. Aztán az ablak felé mutatott miközben még mindig csak bámult. Furcsa érzés volt de nem féltem inkább csak meglepődtem. Azután még többször láttam a kislányt, különféle árnyakat, megmagyarázhatatlan zajokat de sosem mertem senkinek sem szólni mert tudtam dilisnek tartanának. 11 évesen új autóút épült a házunk mögött alig 50 méter távolságra. A föld felásásakkor egy temetőt találtak tele emberi csontokkal, tömegsírokkal és pici gyerek méretű sírgödrökkel. Az az ablak ahová a kislány mutogatott egyenesen a feltárt temetőre néz. Folyamatosan emberi alakokat látok és néha beszélnek is hozzám gondolatba vagy álmomba. De nem mondom el senkinek mert félek hogy őrültnek tartanának. A leg durvább eset amiért ezt a kérdést kiirtam az pár napja történt. A napokban kezdtem úgy érezni hogy valaki figyel. Többször is fáztam és a hideg rázott ki a fűtött lakásban. (egyik barátomnál lakom most) éjjel ki akartam menni egy pohár vízért feloltottam a szobában a villanyt és kinyitottam az ajtót a folyoson pedig egy emberi alakot láttam. Nem árnyék volt, nem köd vagy valami ilyesmi hanem tisztán kivehető emberi alaki. Az arca ugyan nem látszott de azt meg tudtam állapítani a testéből hogy férfi és úgy két mérer magas lehetett. Lehunytam a szemem vettem egy mély lélegzetet és mire kinyitottam már nem volt ott. Furcsa volt de visszafeküdtem bár a villanyt égve hagytam bármilyen ciki is 20 évesen lámpánál aludni. Tényleg nagyon megrémültem. Aztán lila foltok kezdtek megjelenni rajtam amiket nem tudtam megmagyarázni mert sehova sem ütöttem be. A legdurvább pedig ma reggel volt. Úgy keltem hogy a cpmbomon kb 5 centi hosszú karmolás volt. Három egymás mellett. Az este pedig egy sikolyt hallottam. Egy lány sikolyát. Éles volt és amolyan segélykérő. De nem az a fajta hang volt amit fél füllel hall az ember és megkérdi magától hogy: ezt vajon más is hallotta?! Tisztán hallottam. Nagyon éles volt. Miért lehet ez? Fogékony vagyok az ilyesmire? Ha valami rossz van itt azért nekem jelenik meg mert tudja hogy én érzékeny vagyok az ilyesmire? És a lány aki sikított?

2017. ápr. 9. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Mindig azokkal keresik a kontaktust, akivel van esélyük kommunikálni, nincs más lehetőségük.

Próbáld csak azt mondani nekik:

Szia, én XY vagyok, itt lakom. Mienk ez a ház, ekkor és ekkor vettük meg. Most 2017 van, Te már meghaltál. Nem jó helyen vagy. Keresd meg a fényt, és menj oda. A szeretteid téged már ott várnak!


Ha nem jön össze ezzel a házi módszerrel, akkor ún. exorcistát kell keress, ők értenek a túlvilágra segítéshez ittragadás esetén.

2017. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
hm
2017. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A màsodik vàlaszoló roppant humoros...-.- hahah
2017. ápr. 9. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Elég rémisztő történet, meg nem hallottam ilyet :(
2017. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem szellemek helyett inkább egy pszichológussal keresd a kontaktust.

58F

2017. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hatossal egyetértek.
2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Hát igen, magammal egyetértek. :D

De amúgy amikor azt a kommentet írtam, akkor még tényleg hatos volt.

2017. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt is leszedték. :O
2017. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Eltűnt a segítő válaszom...
2017. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!