Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fenyegetnek, szidnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fenyegetnek, szidnak, zaklatnak egyes férfi felhasználók?

Figyelt kérdés

Nőtársaim, ti is kaptok egyes felhasználóktól "kedves" leveleket? Nem írok neveket, szerintem mind tudjuk, kikről van szó, de ezek az illetők miért csinálják?

Úgysem kapnak ezekre választ. Miért jó nekik, hogy ha egy nőnek más valamiről a véleménye, akkor fenyegető, szidalmazó leveleket küldenek?


2017. márc. 24. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Olvas torol letilt

Minek ezen porogni ?

2017. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplan primitivek. Az aki nem tudja elfogadni mas velemenyet(ami termeszetesen normalis hangvetelu), az ne legyen forumokon.

Amugy en is kaptam mar hol engem, hol anyamat kuldtek el a fenebe. :D Az ilyeneken csak rohogok, azt hiszi megbant vele...:)

2017. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem pörgök, végtelenül szórakoztatnak. Egyszerűen csak nem értem, miért teszik, hiszen úgysem kapnak rá semmi választ
2017. márc. 24. 09:22
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Fenyegető levelet még nem kaptam, szidalmazót már többet is. Voltam én már itt mindenféle retek, mocsok, prostituált, mert egészséges és kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek.

Hogy miért teszik? Mert frusztráltak. Iszonyatos feszültség van bennük, amit néha ki kell engedni, és még mindig jobban járunk, ha egy ilyen anonim oldalon teszik, mintha a valós életben tennék. Gondolj bele, ha ezek a frusztrált kis pondrók nem engedhetnék le a gőzt egy-egy gyalázkodó levélben, akkor lehet, hogy este a kihalt utcán megvernének, vagy megerőszakolnának.

2017. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ezek az emberek hogy akarnak barátnőt találni?
2017. márc. 24. 09:38
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy nincs párjuk és nem-é jó kapcsolatban vannak? Én is, csak szabadidőmben írok ide nagy hülyeségeket és többi komentelőn, sokszor igazán jót derülök. Mivel, a való életben teljesen mást látok, mint amit ide nagy lelkesen írnak.

Mellékesen, engem, mint pasit is zaklatnak pasik:)

2017. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom lehet, hogy van párjuk, de akkor elég jól színészkednek, ha a valós énjük olyanokat ír, ha nem kell hozzá az arcukat mutatni, hogy "anyád megb-.szom te k.r va r. ban.c dögölj meg" és hasonlók, csak mert leírom, hogy például én mit nézek egy srácban, ha komoly kapcsolatot keresek.
2017. márc. 24. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én letiltottam 4-5 embert. Azóta nem jött több. Valószínűleg mindig ugyanaz a 4-5 agyhalott írja ugyanazokat a gyűlölködő válaszokat is. De én is úgy vagyok vele, hogy inkább itt élje ki magát, mint a való életben.
2017. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szoktam neha, mosolygok rajta es ennyi :D
2017. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt érdemlitek, azért, mert nem akartok velünk kefélni. Meg lett mondva nektek, hogy keféljetek, de nem, mert van pasitok, meg nem tetszünk nektek ti utolsó szemetek.
2017. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!