Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ennek van valami jelentősége?

Ennek van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Egyszer sötétben jöttem haza, és láttam egy fehér rókát az egyik lámpa fényénél (középen szóval jól lehetett látni, kb. 5 méterre tőlem). Ami aztán pár perc múlva csak úgy eltűnt, pedig néztem őt. De itt nem élnek fehér rókák. Ennek van jelentése stb? Azóta mindig úgy érzem, mintha figyelnének.

2017. ápr. 9. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzelődsz.
2017. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igaz. A macskánk is fújt rá!
2017. ápr. 9. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, valakitől azt hallottam, hogy ami véletlennek tűnik, vagy esetleg szerencsének, vagy ilyesminek, az igazából "Isten álruhában". Szóval ezalapján elvileg volt valami jelentősége neki. Nem tom, pl a róka ravasz, lehet , hogy esetleg figyelmeztető jel, hogy légy résen. Amúgy ez csak tipp, nekem fogalmam sincs; pláne, hogyha jó szándékú, mert én arra gondolnék, hogy talán az, amit láthattál, szóval hogy akkor miért nem szimpatizált vele a macska. Mert pl ha az őrangyalod vette volna föl az alakját... De mondjuk lehet akár az is, és akkor a macskát esetleg megzavarta, összezavarta. Vagy mégegy vadabb elmélet, esetleg lehetett olyan is, hogy amikor így összecsúsznak egymásba különböző dimenziók, vagy idősíkok esetleg; szóval lehetett az akár ilyen múltbeli vagy jövőbeli kivetülés is; egyszer olvastam egy sztorit egy zenészről, aki egyedül élt, aztán egy pár pillanat erejéig bepillantást nyert a jövőbe, jött le az emeletről, és meglátta saját magát egy nővel meg egy kislánnyal, őmaga ott ült a zongoránál, család ott állt mellette; és akkor egyszercsak a kiscsaj megszólalt, hogy "nézd, apa, egy szellem!" És akkor eltűnt a jelenés, és egy év múlva, mikor már összejött egy nővel, és akkor hát neki a kislánya egy ilyen fogadott lánya lett a pacáknak, akkor meg fordítva történt ez, szóval ő ült ott a zongoránál, és neki mondta a kislány, hogy ott egy szellem. Meg amikor a repülővel egy szigeten egy leszállópályán le akart szállni a nő, és ő nem hallotta az irányítóközpontot; de ők igen őt, ott a nő nem látott semmilyen leszállópályát; pedig ott körözött fölötte, az irányítóközpont meg nem tudta elérni, csak azt hallották, ahogy kétségbeesve kiabál; vagy valami ilyesmi volt a sztori. Ja meg volt még egy olyan is pl, hogy a pacák lent még a földszinten tévézett, felesége már fölment az emeleti hálószobába; ez éjszaka volt, és mire a pacák fölment, 4-5 nemtom pontosan hány centis por lepte a padlót, és a felesége helyén az ágyban egy múmiát talált; pedig a pacák csak egy órával később ment fel mindössze, mint a csaj; és a halottkémek vagy kik megállapították, hogy 90 évesen halt meg az az asszony, aki ott feküdt, meg nemtom, talán valaki a dns-ét is megvizsgálta, és egyezett a feleségével a dns. És már ilyen jó régi múmiának tűnt pedig. És a pasi csak 1 órával ment föl később a szobába.
2017. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen entitáns fizikai megjelenése.

A leirtak alapján, egy szellemi segitő lehet.

(Bocsi a helyesirási hibák miatt, sz*r a billentyüm)

2017. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!