Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan amire azt mondjátok hogy természetfeletti volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2017. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
Ja. Találkoztam már pár természetfeletti idiótával.
2017. ápr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Igen..nem tudok emlékezni amire kellene mint akinek kimostàk az agyàt..

Arra emlékszem nem kértem hogy véghezvigyenek vmit..

2017. ápr. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi mikor kicsi voltam a hortobágy felett sétarepülőztünk. Természet feletti volt ba dumm tss :D
2017. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%

Igen. Nagymamám nekem adott egy régi babát pár éve. Hazaértünk,leraktuk a szekrényre és elkezdett rázkódni nagyon durván a szekrénysor. 4-en voltunk otthon (öcsém,én és szüleim). Szüleim is látták a jelenséget.

L

2017. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fredike ***** válasza:
100%
3x fordult elő, minden esetben Horvátországban. Sétáltunk a feleségemmel pl. Porecben s egyszer csak azt mondtam a sarkon balra van egy tábla a falon, azon egy hajós. Ott volt. Nem tudom megmagyarázni. Állítólag, ha egyáltalán létezik, az ember valamelyik előző életével függ össze.
2017. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
egyszer egy nap ugyan azt csináltam,mint öt évvel azelőtt tök véletlen(naplómból láttam,mert olyan érzésem volt,mentha ez a nap már egyszer megtörtént volna,és tényleg.
2017. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mikor a 2.gyermekem született. Annyi energia/endorfin szabadult fel, hogy szinte természetfelettinek mondható az az érzés. Több mint boldogság :)
2017. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, többször is. De nem kell a "disznók elé szórni" a gyöngyeidet. Örülj, és figyelj!
2017. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szellemet idéztünk, még tizenévesen, a bátyámmal és annak barátnőjével. Egy poharat tettünk egy kis asztalra, amire körben betűk és számok voltak felírva, és egy IGEN-NEM válasz. Rátettük a pohárra egy-egy ujjunkat, koncentráltunk, hogy "valaki" jöjjön. egy idő után a kérdésre, hogy "Van-e itt valaki", az Igen felé csúszott a pohár. Direkt figyeltem, hogy bátyámék nem csalnak-e, de mutatták, hogy ők is csak épp hozzáérintik az ujjukat a pohárhoz. Az pedig mozgott, és válaszolt. Volt, amire értelems dolgot, volt amire zagyvaságot. Az érdekes része akkor jött, amikor elkezdtünk viccelődni -az első ijedtség elmúlásával- és a pohár kérdés nélkül beindult, mint a veszedelem, és kibetűzte, hogy "Nagyon veszélyes, hogy hülyéskedtek."

Na ekkor megijedtünk, és befejeztük. Én vagy két hónapig csak felkapcsolt lámpa mellett mertem aludni utána :D

Hogy természetfeletti volt-e, nem merem biztosra állítani, de hogy megtörtént, és egyikünk sem csalt, az biztos.

2017. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!