Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet az a kalapos árnyék,...

Mi lehet az a kalapos árnyék, amit a gyerekek látnak esténként a szobájukban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az emberbe az őskortól kódolva van a sötétségtől való félelem. Én is féltem gyerek koromban a sötétben. Attól függetlenül, hogy a nővérem a szobámban aludt. Ő ki is talált történeteket, hogy a zongora előtt ül egy hosszú ruhás nő... na ettől aztán még jobban paráztam. Szóval a kalapos árnyék a gyerekek fantáziája, ami meglódul, miután leoltjátok a lámpát!
2017. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Na persze. Véletlenül pont ugyanazt találja ki, képzelődi sok gyerek és felnőtt a világ minden táján. Nem lehet a tv-re fogni, mert pl. egyik kislány rokonom nem nézhet tv-t és senki nem mesélhet neki ijesztőt, még oviba sem jár, de mégis látott egy ilyen kalapos szörnyet. Én hiszek a gyerekeknek, mert a felnőttek túl racionálisak és elvakultak. Azt sem hajlandók elfogadni, amit ők is látnak a saját szemükkel.
2017. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es akkor egy pedofil szellemel van dolgunk?:D egyépként sok más gyerek más-más mond hogy mit látt. Csak ezeket nem veszed figyelembe. Egyépként a gyerekek járnak a suliba. Ott beléjük kodolják az osztálytársaik és utána félelmükben látni kezdik ezzel egy trauma kialakulásának kezdetetét véve. Nem fura? Kiktől tanulják ezeket? 12-13 éves ezos korosztálytol.
2017. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es. Úgy mondod hogy a felnőttek racionálisak, mintha az egy eget rengető bűn lenne. Szerinted mi lenne most a világgal a racionalitás nélkül? A mostaninál is nagyobb káosz. És ha már ott tartunk az elvakultság egyik legnagyobb példája pont te vagy.
2017. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ZSÁKOS EMBER
2017. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!