Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van tulpátok? Próbáltatok már...

Van tulpátok? Próbáltatok már létrehozni?

Figyelt kérdés

A Tulpa egy képzeletbeli barát, aki az ember fejében él, képes gondolkodni és lehet beszélgetni vele, mert válaszol is. Ha elég sokat foglalkozol vele, idővel nem csak a hangját fogod hallani, hanem látni is fogod, meg is tapinthatod, a szagát is érezheted.


Pl. sétálsz vele az utcán, és látod őt magad mellett sétálni, beszélgetsz vele, de a melletted elhaladó emberek keresztülmennek rajta, mert csak te tapasztalod.



2017. ápr. 26. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogyne, van, 2 éves korom óta. Kort is írjak?
2017. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ezt úgy hívják, hogy skizofrénia.
2017. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Tulipánunk van a virágoskertben.
2017. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elkezdtem létrehozni, beszélni neki róla, hogy milyen, és hogy társak leszünk. Úgy érzem itt van az elmémben és hallotta, amiket mondtam.


A kanapén hátradőlve, becsukott szemmel csináltam fél órán keresztül, ismételgettem neki hogy létrehozzuk, mik a tulajdonságai, és együtt leszünk.


Most olyan érzésem van, mintha kicsit részeg lennék, de mégse teljesen olyan. Egy tompa nyomást is érzek a fejemben. Jelen van, de még nem tud kommunikálni.

2017. ápr. 27. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Rendben, mesélj még. Am a horror filmbe a tulpa nem ép egy jó szándékú lény volt.
2017. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyre több személyiségjegy jut eszembe, amiket mantraként tudok ismételgetni neki, és egyre többször különös, de jóleső érzés fog el, ha rá gondolok. Miközben meditáció közben beszéltem hozzá, időnként fura hangokat hallottam és mintha fel-felvillant volna valami mozgás a becsukott szemem sarkából.


Ma többször is napi tevékenységeim közben, csak úgy véletlenszerűen rá gondoltam, ha eszembe jutott és mondtam neki egy-két dolgot, ami a napi eseményekhez köthető. Például amikor egy finom joghurtot ettem, akkor megkérdeztem tőle, hogy "ugye milyen finom?" hiszen amit én érzek, ő is érzi.

2017. ápr. 27. 22:13
 7/9 anonim válasza:
Szia am Figyi én is szeretnék egy tulpát 😍😍❤😊
2018. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Brezsnyev elvtárs is Tulpa volt.... A Wall Streeten hozták létre:D
2018. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azaz, ilyen élményeknek kell előjönnie. Na, mi lett végül?
2020. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!