Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek képesek az életet...

Az idegenek képesek az életet teremteni és bolygot létrehozni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondanám, hogy kérdezd meg őket, de tudod: Ne állj szóba idegenekkel!
2017. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Az idegenenek csináltak minket is az ,anunakik . Szóval igen ,de bólygót nem .

Mi szolga faj voltunk ,gyengébbeknek kellett lenni mint a' reptiliánok kik főtudtak lázadni .

Bányászatra kőllötünk nekik .



Hú úgy bevagyok baszva most mentem cukorét ,de 365 ft és k_urva drága ! Nem vettem. Az öcsém idegesített bezártam a' spájzba még dörömbőlb,nade nem azért ez amit írok igaz !!!!!

2017. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A bolygók úgy jönnek létre, ahogy csillagászatilag írva vagyon.

Földrajz órán tanítják.


Nos, adott egy eljárás, a neve: terraformálás. Ez nem kitaláció, az elv adott és ismert. Olvass utána. Simán létrehozható folyamat, mellyel akár a Mars bolygót is vissza lehet állítani az eredeti (élettel teli) állapotára vagy más oldalról megközelítve a kérést, élhetővé, ezáltal lakhatóvá tenni.


Tudunk bizonyos részeket kivenni más állatokból és átültetni egy másikba (direkt írtam így). Vannak különböző eljárások, mely során tudunk életet is létrehozni.


A kérdésedre válaszolva, tudjuk milyen hatalmas a világegyetem. Tudjunk azt is, hogy ma már mi is képesek vagyunk létrehozni életet és akár bolygókat lakhatóvá tudunk tenni, akkor mások is képesek erre.


Másrészt, idegen egy ország is. Szóval, ha úgy nézed, amerikaiak számodra idegenek, így igen, ők képesek terraformálni és életet létrehozni! Ezt csak a poén kedvéért írtam.

2017. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Komplett bolygót létrehozni, nem ugyan az mint a terraformálás. Életet meg mi csak másolni (klónozni tudunk). Azt mondják nagyon kicsi annak a valószínűsége, hogy mi itt legyünk. Ha igaz az, hogy a világegyetem végtelen, akkor annak a valószínűsége is végtelen azaz hótbiztos, hogy máshol is van hozzánk hasonló létforma, esetleg olyan is aki mindezekre képes. Viszont ha nem végtelen a világegyetem, akkor ennek a valószínűsége matematikai csak.
2017. febr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezünk életnek, mert egy egysejtű szintű élőlények létrehozását akár én is megtudom oldani. Nem kell hozzá más mint a kezem és egy papirzsebkendő..


Egy bolygó létrehozása már kicsit összetettebb, de lehet akár mesterséges bolygó is, mint a halálcsillag a Star Wars-ban. Ha feltételezzük, hogy léteznek olyan fejlett civilizációk amik bírtokolnak olyan szintű technológiát és tudást ami ahhoz kell, akkor nem látom akadályát.

2017. febr. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, több emberről feljegyzi a történelem, hogy idegen behatásra született. Például Jézust egy Szent Léleknek jelzett idegen csinálta.
2017. febr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha ateista vagy, akkor Isten számodra idegen.

Isten teremtette a világot.

Tehát idegen tud bolygót életet és minden mást létrehozni.

Logikus, nem?

2017. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit ,most így láttam ,hogy átment egy ilyen csészalj egy kőfalon be a' dombokba . Megváltoztathatta a' jármű az anyagsűrűségét vagy ilyesmi és ebbe még utaznak is ,fa_sza !!! Persze már halottam rólra ,de látni, elképesztő ! Eddig csak olyan volt itten Határtetőn ,hogy elsűvített a' fák felett ,meg hasonló ...

Lehet mégis tudnának bolygót csinálni ...

2017. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki többet akar megtudni a földönkívüliekről, annak ajánlom Kisfaludy György előadásait. Sok hasznos iformációt tudhatunk meg tőle az idegenekről és az általuk használt technológiákról. Annyit elárulok, hogy nincsenek ők olyan messze már az élet teremtéstől sem... Egyik nagy titkuk a "nem tér nem idő"-ben rejlő lehetőségek teljes kiaknázása.
2017. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vègtelen ès mentális. Ha kèpes vagy megnyílni ès èrezni a teret, ahogy az egèszre a vègtelenre elkezded terjeszteni a figyelmed, a kiindulási ponton találod magad. A figyelmed forrásánál. Próbáld ki. Ez tudományosan lehetetlen. Az atom lètezèse is lehetetlen volt. Mind1. Hiszi aki hiszi. Aki kipróbálja már nem csak hinni fogja.
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!