Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan álljak bosszút a régi...

Hogyan álljak bosszút a régi ismerőseimen, barátaimon akik elárultak és több évre "lelki beteggé" tettek?

Figyelt kérdés
Minden barátom eláult, megalázott, megkárosított, az osztályban csúfoltak, BÁNTALMAZTAK ha ki mertem állni én voltam a rossz. :(
2017. ápr. 30. 19:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Körözd le őket a tanulásban és az Életben
2017. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
hm
2017. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Hívd a Slenderman-t segítségül vagy szerettesd meg velük a kék bálna játékot. xD
2017. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
" Hallgattassék meg a másik fél is!"
2017. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Felesleges a bosszú. Csak gondolj arra hogy te erősebb vagy náluk te ezek után fel tudtál állni, megerősödtél. Lehet, hogy ők nem lettek volna erre képesek. A rosszakarókkal NE foglalkozz. Inkább keress olyan barátokat akiben megbízol és ne olyan "barátokat" akik csak lehúzni akarnak téged.
2017. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fish1 ***** válasza:
100%

A bosszú nem vezet sehova, illetve csak negatív következményei lesznek, mert amit adsz, azt kapod majd vissza, de nem biztos hogy ugyanattól az embertől, és nem biztos, hogy rövid időn belül.

Megalázni, megkárosítani csak azt lehet, aki hagyja magát. Tudom, mert én is átmentem ezen tizenéves koromban. Egy 2lábon járó céltábla voltam, nem csoda, ha megtaláltak páran. A helyzet ellen tenni úgy tudsz, ha legközelebb így viselkednek veled, akkor nem behúzod füled-farkad, hanem kiállsz magadért.

Bosszú helyett javaslom a megbocsátást, mind azok felé, akik bántottak, mind saját magad felé.

Tanulj a helyzetből és tedd fel magadnak a kérdést, hogy ez az egész dolog mit akart tanítani neked.

2017. máj. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Missi_Key ***** válasza:
Ha már ide irtad.... Gondolom átok
2017. máj. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha a közösség 'rászáll' egy tagjára ('elárulják'), nem biztos, hogy a közösség tagjai a hibásak!

Nem tudtál/nem akarál beilleszkedni közéjük, ezért kivetettek magukból, amit te árulásnak vélsz.

Vedd figyelembe, ha egy kacsa azért fullad a vízbe, mert nem tud úszni, nem a víz a hibás!

.

Kérdésedhez csak annyi infót adsz, hogy régi baráti társaságod kicikizett maguk közül.

Ezért aztán megátkozásukra keresel lehtetőséget.

Lehet, ők pedig azért akarnak megátkozni, mert te nem voltál hajlandó beilleszkedni közéjük.

2017. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is így vagyok a baráti társaságommal, de igazából rájöttem, hogy ez a spirituális ébredés egyik tünete. Békén hagynak, mert érzik, hogy most mással kell foglalkoznom. Ne állj rajtuk bosszút, ne gyűlöld őket, csak fogadd el, amit az Élet ad. Így tudsz jelen-lenni az itt-és-most-ban.
2017. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy tűnik, körülötted mindenki helikopter, lehet, érdemes lenne önvizsgálatot tartanod.
2017. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!