Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olvastátok ezt a könyvet?...

Olvastátok ezt a könyvet? :Aryana Havah Inuaki aki bennem élő reptilián és ha igen akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
/nem tudom jó helyre írtam-e de nem tudom hogy hova illet volna jobban,ha rossz helyre írtam akk bocsi/
2010. máj. 15. 18:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nagyon sok szeretettel ajánlom mindenki figyelmébe az INUAKI, A BENNEM ÉLŐ REPTILIÁN / Egy földönkívüli lény vallomásai című könyv magyar kiadását!

A könyv magyar nyersfordítását sokan ismerjük már az internetről, és sokan kedvelik könyvet és a témát is. Többféle vélemény ismeretes, van, akinek tetszik, van, aki nehezen tudja elképzelni benne olvasható információk igazságát, azonban, ha a könyv üzenetét megértjük, az

mind a saját, mind a körülöttünk élők életében, illetve Földünk sorsát tekintve is pozitív változásokat indíthat el.

Sokunk örömére, a könyv most jelenik meg először magyar kiadásban, augusztus közepétől lehet majd kapni a boltokban és az interneten, a két hét múlva induló inuaki pont hu webáruházban is, ahol több információt megtudhattok az előkészületben lévő újabb két kötetről, tervezett megjelenésükről és a bolti lelőhelyek pontos címéről is.

A könyvre előrendelési lehetőség van a SZÖVEGLABOR könyvkiadói oldalán.

2010. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A legdurvább az, hogy a könyv 2000-ben íródott, és már benne van a jelenlegi válság, és árvizek, meg egyéb természeti katasztrófák. Pedig akkor ilyesmiről még szó sem volt.

Szerintem nagyon jó könyv, én nem bírtam letenni.

2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Bocsi, hogy idéztem de énsem tudnám jobban leírni a könyv elolvasása után én csak ajánlani tudom..."Igaz fiatal vagyok, de hiszek benne. Nem tudod mivel alátámasztani , de sok ellenérvet se tudsz ellene felállítani. Hinni kell benne! Én hinni akarok, amit belevernek a fejünkbe, az nemt tudás, csak törmelék. snitt az egész. Át kell lépni az eddig kialakított gondolatformánkon, és a boldogságot keresni és a környezetünkre kivetíteni. Vasárnap 22:30!! :)"
2011. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem jött be, gyerekek. :D
2013. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A könyv akkor is jó és csak ajánlani tudom! A meditáción minden vasárnap részt veszek.
2014. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!