Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem eza videó nem kamu...

Szerintem eza videó nem kamu nagyon igazinak tünik mrgnéztem a srác videoját sehol nicsenek neki ilyen videója a többit lent?

2017. júl. 7. 08:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 7. 08:59
 2/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 7. 09:00
 3/15 A kérdező kommentje:
a harmadik link a jó és szerintem szellemek vannak
2017. júl. 7. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Mégis miről beszélsz ember?

Hogyne lenne kamu? :)


-Amennyiben tényleg szellem/kísértet lett volna biztosan nem nevetgélne az incidens után, sőt ha a másik videót is megnézed(ami nincs megvágva..) rájössz, hogy utána még poénkodik is vele. Visszaül, megint feláll, nevet rajta, stb.

Aha.. szerintem bármelyik ember amennyiben igaz lenne, fejvesztve menekülne.

Nemhogy egy kis 15 éves pattanásos ropi tini játsza a fejét.


Megfejtés: Szimplán áll valaki az ajtó mögött, csak a vakfoltban.

Fura módon a kamerát nem viszi az ajtó mögé.

Vagy egy szimpla hidraulikus szerkezettel mozgatja, ami pár $-ért beszerezhető az ebay-en.

2017. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg valodi én elhiszem
2017. júl. 7. 09:40
 6/15 A kérdező kommentje:
ha szellem kisérlet volna csinált még ilyen videót és a srác nem foglakozik szellemekel nézd meg többit videóját sehol nics szellemes videója
2017. júl. 7. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Hiába írod az logikátlan indokaidat... nem győz meg senkit!


Nem csinál több szellemes videót, na szerinted mégis miért? Mert nem igazi!!!! Ha igazi lenne, akkor alapból a videó sem maradt volna fent az interneten.

Miért?

Mert akkor komolyabb, állami szervek is beavatkoztak volna a dologba, tudósokkal, maximális hírzárlattal. Hiszen rengeteg lehetőség volna benne.

A videó meg egy szimpla átverős, figyelemfelkető videó, amit egyszer eljátszhat, de többször nem, mert nincs értelme.

Ennyi az egész. Megszerezte a 10 perc hírnevet.


Végig röhögi az egészet.. ha pedig troll vagy akkor béna próbálkozás..

Ha netalán mégis elhinnéd... max 12 lehetsz, akinek sokat kell még érjen.

(az utolsó hozzászólásom a témában.) Ha már trollkodsz, csináld jól.

2017. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg valodí a videó egészen biztósan100% én elhsizem srac nemis foglakozik szellemes videókal nézd meg
2017. júl. 7. 10:22
 9/15 A kérdező kommentje:
miért nem hiszel senki hogy valadi megis ijed a s srác szerintem meg valódi
2017. júl. 7. 10:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá bizonyíték, azért, te meg egy hiszékeny hülye vagy.
2017. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!