Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az a kérdésem hogy ez a videó...

Az a kérdésem hogy ez a videó nagyrészben igaz vagy csak egy hatalmas kamu? https://www.youtube.com/watch? V=dS8xSOf4DRw

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy nagy hülyeséget kérdezek de kíváncsi vagyok?

2016. jún. 20. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Inkább ide kiírtam:

https://www.youtube.com/watch? V=dS8xSOf4DRw

2016. jún. 20. 22:14
 2/11 Fish1 ***** válasza:
Nem működik a link.
2016. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert kis v betű kell, de én még kattintásra sem méltatom.
2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez az Ashtar kapitányos üzenet! Azt hittem valami pixeles UFO felvétel lesz.

De természetesen kamu. Az eset megtörtént, de nem a földönkívüliek állnak mögötte csak egy jól megszervezett átverés.

2016. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző, ezt az állításodat miből gondolod ennyire biztosan?
2016. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Az MIB titkosította az URL-t és ezért hibás a cím? Azok a mocskok. Szégyenlem, hogy egykor nekik dolgoztam.
2016. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Patrick most kinek dolgozol?
2016. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átkozott ügynökök! Tudtam, hogy egyszer ismét keresztezzük egymást útját. De soha nem érnek fel az én szakmai tudomásomhoz. Lehet, hogy most munkanélküli komornyik vagyok, de egykoron a legjobb ügynök voltam. Nesztek emberek. [link]
2016. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Most munkanélküli és iskola kerülő vagyok.
2016. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
végre megtaláltam mire jó ez az oldal: remekül lehet röhögni a sok hülyén :D :D :D méghogy letiltották az url-t :D el vagyon írva, kisapám :D és amúgy, ha megnézed valami hangszerkesztővel a hangsávokat, lehet látni, hogy egy ember hangja van rávágva a videóra, csak el van torzítva a frekvencia
2016. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!