Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent az hogy néha...

Mit jelent az hogy néha megérzem a démonokat? 13f

Figyelt kérdés
Egyes helyeken nyugtalanság fog el, félelem, és ha úgymond Isten erejével elűzöm őket, akkor megnyugszok..Most légyszi ne nézzetek hülyének mert én ezt tényleg átélem..Ezt hogy hívják?Tisztán látás?
2017. júl. 19. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
:D (kérdés mentve rosszabb napokra)
2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen hatása van a kristály nevü drognak.
2017. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
47%

Én elhiszem hogy démonokat lát most nem értem hogy mit kell cikizni. Van aki a szellemeket látja, ennyi. Ha valaki nem hiszi nem kell attól még cikizni. Szerintem léteznek és ha léteznek meg tudod őket érezni. Nemtudom hogy mi a neve ennek a jelenségnek.

Az a kommentelő meg aki vérfarkasnak hiszi magát teljesen más én utoljára óvodában képzeltem magamat hercegnőnek, annyi idősen már kicsit ciki.

2017. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
:D Miért ennyi idősen nem ciki, hogy valaki azt hiszi, egy kétezer éves, gyilkosságokkal teli szeméttel elűzi a nyomasztó érzést? Ha tényleg igaz, amit mond(nagyobb eséllyel fog hó esni augusztusban), akkor sem lehetett Démon. Én már beszéltem Démonokkal, boldogító érzés. Valószínűbb, hogy angyal volt, azoknak van nyomasztó, gonosz aurája(megismétlem, előbb lesz hó augusztusban). Vagy simán túl sok rémfilmet nézett.
2017. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az "exercisebook"-ra én is emlékszem. Egy idióta retardált család egymást hülyítette, hogy a fiúkba ördög költözött. A fiú meg szépen eljátszotta :D És a Tv2 leadta :D


https://www.youtube.com/watch?v=Bq5xqutg5Vw Excercise book :D

https://www.youtube.com/watch?v=YIHHXwjNiIQ

2017. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"13 évesen mindenki képzel hasonlókat. Én pl. akkor vérfarkasnak hittem magam."

De azóta kiderült hogy Árnyfarkas vagy. :)))

2017. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azt, hogy inkább a mazsola és tádé c. mesét kéne nézned és nem animekat.
2017. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

ha mindent ami érzékelhető démonnak nevezel akkor nagy hülye vagy!

a démonok a legritkább lények! Még a sátánisták is azt hiszik hogy démonokkal találkoznak. De ha egyszer tényleg összefutnak eggyel akkor cserélik a gatyát.

2017. júl. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Árnyfarkas enyhén szólva nem a jó oldalon áll.
2017. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Most lehet hülyének nézni, de én azt írtam le amit érzek.. ._.

Nem nezek se horrort se semmit..Mivel ez az ezoteria tema gondoltam h senki sem fog kinevetni, de tevedtem..Van aki ebben hisz, ezt erzi es nem tudja hogy mi ez, es megkerdezi az interneten, es ez mar olyan rohadt nagy problema..Ha szerinted hulyeseg, stb.. akkor miert valaszolsz egyaltalan?

2017. júl. 20. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!