Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fura alakú kék-zöld foltokkal...

Fura alakú kék-zöld foltokkal a combomon ébredtem. Megpróbálom feltölteni a képet de nem biztos h sikerül. Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
Új lakásba költöztünk a kétéves kislányommal aki egy alkalommal rémülten szaladt a konyhából hozzám pedig senki nem volt ott. És furcsa zajok is vannak. Az előző lakó megbolondult aki benne èlt és mániásan gyűjtötte a sót és a gyertyákat. Mit gondoltok erről?
2017. júl. 28. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha így parázol, költözz el! A foltok meg ütődéstől keletkeztek nyilván, bármilyen alakúak.
2017. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy mindkét combomon ugyanolyan minta és pont egymás mellett. Ütéstől biztos h nem . Ha attól lenne fájna és nem ilyen hülyeségekkel tölteném az időmet h ide írkáljak. Az építő jellegű trollkodást is szívesen fogadom,legalább nevetek egy jót. Bármi legyen csak ne az amitől tartok.
2017. júl. 28. 14:52
 3/15 anonim válasza:
100%
Képet tudnál küldeni róla ?
2017. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Emailre tudom
2017. júl. 28. 18:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Elkuldtem
2017. júl. 28. 20:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megijednék és elmennék vérvételre. Ismerősnél így kezdődött a leukémia, de azért érdemes megbizonyosodni róla.
2017. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Párhuzamosan mindkét végtagon egyszerre? Ha igen akkor ez vagy más eü probléma megmagyarázná. Próbálunk rájönni egy illetővel,ő is egy belső tényezőre tippel.
2017. júl. 28. 21:49
 8/15 anonim válasza:
63%
Hát szerintem minél hamarabb költözz tovább. Legalább a kislányod érdekében. Kitudja az előző lakó miket csinált abban a lakásban.. vagy csak simán ő is így kezdte mint te aztán nem véletlenül kezdte el gyüjtögetni a gyertyákat meg a sót. Mindkettőt szellemek ellen szokták de a gyertyát idézésekre is.
2017. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vérvételre elmegyek..viszont ha nem az akkor mi a megoldás? Költözésen kívül mert az szeptember előtt nem lehetséges
2017. júl. 29. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd továbbra is a nulladik típusú találkozásokat. A magad fajtának ez kell...
2017. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!