Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz a szellemekben, és ki...

Ki hisz a szellemekben, és ki nem?

Figyelt kérdés

És a keresztények miért nem hisznek bennük? Hiszen a Szentlélek is egy szellem, hiszen lélek=szellem, vagy nem?



(egyébként és 50-50 százalékban hiszek bennük)



2017. júl. 29. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én keresztény vagyok és hiszek bennük. De azért tisztázzuk h a szentlélek az nem egy szellem, ő az istennek egy része, a három személyközül az egyik. De ebbe nem mennék most bele :D
2017. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de hát akkor is Szentlélek... na mindegy :)
2017. júl. 29. 11:47
 3/8 Aneem ***** válasza:

A lélek nem egyenlő a szellemmel. A lélek információ tárolásra szolgál és kb 25 000 év az életciklusa. A Szellem pedig örökké létező.


Az amit szellemeknek mondassz, sajnos nem a hit kérdése hogy vannak-e vagy sem. Ők mind ittragadt lélektestvéreink akik sajnos nem tudnak hazamenni és segítségre szorulnak a hazajutáshoz, mivel bezárult a kapu előttük ami 42 napig nyitva volt. Ezután már csak egy ember vagy egyéb segítő segítségével tudnak hazajutni.

2017. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Matt Robin válasza:
100%

Mit értesz szellemek alatt?

1) Itt ragadt emberi lelkek, akik próbálják felhívni magukra a figyelmet.

2) Elhunyt emberek szelleme, amely alszik, de ember fel tudja ébreszteni (halottidézés).

3) Angyalok akik szolgálják, segítik az embereket, Istent megtalálni.

Vagy valami más?

A Biblia szerint a második 2 létezik. Így azokban hiszek.

2017. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Matt Robin válasza:
#3 válaszoló: honnan van ez az információ?
2017. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne 3.
2017. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihagyjuk a vallást, a vidéki kislányok hisznek a szellemekben, a felnőtt férfiak kevésbé. Ha vallási oldalról is nézzük, akkor bárki hihet bennük, akit a hite erre predesztinál.
2017. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Régi barátnőm édesapja 35 éves férfiként anno. mindig elment ide a közeli romos épülethez, (éjszaka) ami az erdő közepén van, egy barátjával, szellemeket kamerázni, megfigyelni illetve lefotózni.


Én úgy hallottam, hogy a szellem egy idő után elhalványul.

2017. júl. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!